Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nőnek egy pasi szinte sosem jó, mindig jobbat és jobbat akar vagy külsőségileg, vagy belső értékekben, vagy anyagiakban?

Figyelt kérdés
Engem eddig 4 nő ,,cserélt le". Pedig amit csak tudtam testileg és lelkileg megadtam. Volt, hogy visszasírtak (2 is) és megbánták a dolgot. De akkor meg én nem engedtem. Miért kell mindig több és több és jobb a legtöbb nő számára? Miért kell ennyire kegyetlenül válogatni (ezzel nincs baj, csak a mértékével) és cserélgetni (tiszt a kivételnek)?
2015. aug. 7. 20:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Miért ne akarnának jobbat és jobbat? Mi férfiak is jobbat és jobbat akarunk.


Az már más kérdés, hogy a racionális gondolkodásban és a helyes önértékelésben a nők már tényleg nem jeleskednek, óriási nagy részüknek fogalmuk sincs róla, hogy mennyire számítanak vonzónak, és mire számíthatnak a férfiaktól, sem arról, hogy mi számít jónak meg jobbnak egyáltalán.

2015. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kitorolnem azt a szot, hogy "mai".. Ezt felejtsetek mar el.
2015. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a legtöbb ember a jóra vágyik,sőt jobbra!! csak ő maga egy darab sz***r,egy állat.

ez jellemzi az állapotokat :D a legtöbb ember akárki akármit mond csak tárgy.


nagyon meg kell válogatni ki az akit embernek tekintünk a mai világban,én ezt teszem

szelektálok,a ki nem megy át,az pusztulhat.

2015. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ezért belsőre értékes embereket kell keresni,jelen esetben nőket,lehet nehéz feladat,de addig senkit ne becsülj meg míg nincs rá nyomós okod :D
2015. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Yup nők körében divat lecserélni fiatalabbra...

Hagyd már ezt a dumát mindkét nembe vannak ilyenek.

2015. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts! Férfiak között is van ilyen! Sőt! Ez egy gyerekes finnyogás, semmi több. Azt gondolom, ha egy nő szerelmes, akkor megkapja azt a figyelmet és törődést, amit vár. Ha nem kapja meg, akkor egy ideig tajtékzik, dühöng, bevet minden praktikát, nah ekkor még menthető a dolog. A nő figyelemre vágyik. Ha ezt nem kapja meg tőled, akkor bizony elveszíted. Ha viszont már nem szól semmit, akkor van baj. Akkor ő már nem a tiéd, már nem szerelmes, és semmit nem érez irántad.
2015. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!