Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nőnek egy pasi szinte sosem jó, mindig jobbat és jobbat akar vagy külsőségileg, vagy belső értékekben, vagy anyagiakban?

Figyelt kérdés
Engem eddig 4 nő ,,cserélt le". Pedig amit csak tudtam testileg és lelkileg megadtam. Volt, hogy visszasírtak (2 is) és megbánták a dolgot. De akkor meg én nem engedtem. Miért kell mindig több és több és jobb a legtöbb nő számára? Miért kell ennyire kegyetlenül válogatni (ezzel nincs baj, csak a mértékével) és cserélgetni (tiszt a kivételnek)?
2015. aug. 7. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Mert férgek emberi testben.
2015. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
velem is volt már ez a mai nők elvannak szállva maguktól az tuti
2015. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Azt a négy nőt TE választottad. Ne fogd a saját kudarcodat a nőkre!

Én akkor léptem ki egy kapcsolatból, ha a férfi elkényelmesedett, elvárta tőlem, hogy olyan legyek, mint az elején, de ő már nem tett semmit a kapcsolatért. Olyan férfit, aki hajlandó tenni a kapcsolatért (kölcsönösen), nem cserélném le soha.

2015. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2015. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy a hülye amiért megvetted azt a TV-t ami egy év múlva elromlott
2015. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
te választottad, ne reklamálj...elromlott, kész, nincs garancia, te b**tad el
2015. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
női gondolkodás
2015. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Lehet azért, mert nem érzik az illetővel azt az igazán nagy szerelmet. Ugyanis ha valaki fülig szerelmes, nem keres mást. Nyilván csak jól megvannak. Aztán lehet, megtalálják másban azt a bizonyos érzést és ha nincs szerencséjük, akkor lehet, pont olyanban, aki nem viszonozza, vagy nem becsüli meg őket. Akkor kezdenek gondolkozni, hogy mégsem volt olyan rossz a régi, aki legalább törődött velük.

Nem tudják még igazából, mire van szükségük egy kapcsolatban.


Persze az is lehet, hogy szerencséjük lesz és megtalálják azt, akivel egy jól működő kapcsolatban tudnak élni, ez is egy verzió, főleg ha tanulnak a hibáikból.


Én elég hülyeségnek tartom ezt a visszasírást. Ha valaki nekem nem volt elég jó, akkor mi a fenének sírnám vissza. Valószínűleg ugyanazok a dolgok hiányoznának, vagy nem tetszenének, nem működnének, mint régen. Én soha nem tettem ilyet, soha nem bántam meg, ha elhagytam, vagy elutasítottam egy férfit, mert valamiért nem illettünk össze, valami hiányzott. Értelmetlen.

Jól tetted, hogy nem fogadtad vissza őket, nagy valószínűséggel ugyanaz lett volna a vége, hogy nem lettek volna elégedettek.

Mindenki találja csak meg a hozzá illő embert.

2015. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
#6: Jó szar az összes tévé. Az egyik fél évig bírja, a másik maximum háromnegyedig. Mindegyik silány minőségű, tehát gagyi és bóvli közül lehet választani. Mellesleg kinek kell ma már tévé, főleg használtan... ugye hogy senkinek...
2015. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

figyelj ez most olyan mintha te a haverjaidnak be akarod mutatni a csajod (aki lehet h mérföldekkel jobb mint a többieké ezért is mutatod be h egy kicsit irigyek legyenek rád hogy milyen nőd van) ugyanez lejátszódhat a nőknél is mert azért valljuk be a nők nagy része szeret eldicsekedni a párjával a többi nő között

és lehet ezért lettél lecserélve ahogy fogalmaztál

vagy tudom olyan módon is bemutatni h legyen mondjuk 2 autó az egyik mondjuk egy luxusautó a másik egy kombi és választhatnál h melyiket mutatod meg a haveroknak és szerintem sokan a luxusautót választják.

2015. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!