Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amiatt nem fog nő párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiatt nem fog nő párt találni magának, mert sok a határozatlan, önbizalomhiányos, önállótlan kisfiú?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen 30 éves fiút ismerek, a nőknek ilyen férfiak nem kellenek és nagyon sok a szingli pasi, talán emiatt lesz majd sok macskás nő?
2015. aug. 7. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem, hanem mert a nőknek semmi sem jó, mindig jobb pasi kell, vagy külsőre, vagy belsőre, vagy anyagiakban. De mindig jobb pasi kell. Engem eddig mindig jobbra cseréltek az elmúlt 4 kapcsolatomban. PEdig amit én megtettem értük, azt egyetlen utódom sem tette. Volt, hogy visszasírtak, de túl mohó volt a lány és többet akart tőlem, én nem fogadtam vissza.
2015. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem...azért nem fogsz, mert egy ribi vagy.
2015. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a nő akinek ilyen jut,az egy életképtelen,és szerencse hogy nem jut neki normális pár,mert a végén gyerek is lenne belőle....nem szabad tovább rontani


attól hogy valaki nőnek születik,még egy kicsit lehet életképes főleg 30hoz közel

aki már ott sem az

annak semmi jó nem fog jutni

2015. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert nagyok az igényeik.
2015. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!