Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz párt találni? Ti hogy ismerkedtetek meg a párotokkal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kicsit több,mint 3 évet voltam együtt a barátommal. Egész jól megvoltunk, viszont felmerültek az utóbbi időben problémák, amik miatt már nem szívesen maradtam mellette, nem éreztem magam így jól. Inkább egyedül maradtam, minthogy egy nagy terhet cipeljek a vállamon. Azóta eltelt pár hónap, valójában ismerkedtem másokkal, de már az első pár találkozásnál se éreztem náluk azt, ami miatt megfogtak volna. Néhányukkal jól el tudtam beszélgetni, de olyan zavaró tényezők merültek fel, amik miatt azt gondoltam,hogy inkább hagyom,mert hosszú távon nem tudnám elviselni. Pl.,amikor valaki az elején nagyon nyomul, nálam ez nem jön be.

Igazából mások tapasztalatait, történeteit is szívesen várom, ki hogy ismerkedett meg a párjával és valóban érezni azt már az elején,hogy ti összepasszoltok, vagy idő kell hozzá? Kicsit kétségbe vagyok esve, de lehet,hogy csak elhamarkodom a dolgot és egyszer amikor nem is gondolok rá, találkozok valakivel, akivel már tényleg jól érzem magam, és úgy tudok rá tekinteni, mint a szerelmem.


23 L


2015. aug. 5. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak olyanokkal voltam együtt, akikkel az első pillanattól megvolt az összhang. Szimpatikus, jól tudunk beszélgetni, stb.

Kettő ember volt az életemben, aki viszont az első pillantással megégetett, még meg sem szólalt, de már szinte szerelemmel kötődtem hozzá. Az egyik egy nős pasi volt, emiatt az érzések plátóiak maradtak, de éveken át ugyanazt éreztem iránta, főként, ha találkoztunk, kb. évente 2x munkaügyben. Emellett volt egy haldokló kapcsolatom. Az égető érzés akkor múlt el, amikor már nem láttam, munkahelyet váltottam (nem emiatt).

A másik ember, aki megégetett, reggelenként egy útvonalon gyalogoltunk, sokszor láttam. Nem mertem kezdeményezni, soha nem beszéltünk. Túl a haldokló kapcsolaton, próbáltam társkeresőzni, de az is halott ügy volt. Egy csomó szerencsétlen, önbizalomhiányos, stb.

Aztán két év egyedüllét után a gyalogútról ismert pasi szembejött velem az utcán (akkor már régen nem egyfelé vezettek útjaink). Régi haverként összemosolyogtunk, én ráköszöntem, beszélgetni kezdtünk, hogy kit merre sodort az élet. Az égető érzés mit sem változott, ő lett a férjem, 35 éves koromban.

Szóval, no para. Lesz még bőven jó pasi!

2015. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy buliban ismertem meg, az ég kék volt, a szeme szürke, én meg zöldet hánytam. :) romantikus éjszaka volt, ő tartotta a hajamat, pedig én vagyok a ffi. :) csak azóta se értem, h miért volt zöld, mikor nem ettem semmi zöldet. :O
2015. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi már 5 éve ismertük egymást, jó ismerősök voltunk.. Egyszerűen korábban nem úgy alakult. Mindkettőnknek kapcsolata volt és meg se fordult a fejünkben, hogy akár együtt is lehetnénk. Kedveltem, de ennyi, tényleg soha nem jutott eszembe.


Aztán kb egyszerre lettünk szinglik és rám hajtott. Hát mi így jöttünk össze.


Egyébként egyetemen ismerkedtünk meg és ugyanaz volt a társaságunk. Én ilyen utólag becsatlakozott ember voltam tekintve, hogy ők idősebbek nálam. A párommal voltam a legkevésbé baráti kapcsolatban. Ezért írtam, hogy jó ismerősök voltunk. :) Sose beszélgettünk tól sokat.

2015. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy szerencsétlen kapcsolat után pár hónappal ismertem meg a jelenlegi páromat. Ez elég érdekes volt ugyanis az iwiw lovehunter társkeresőn keresztül jöttünk össze. Ráirtam, majd mogorván lerázott, hogy ne vicceljek vele, ha tényleg érdeklem csak akkor írjak neki. Hát válaszként írtam, hogy tetszik, de nem ismerem honnan tudnám hogy komoly-e. Aztán msn, és randi. De ma már tudom komoly, hiszen nemsokára ő lesz a férjem. 23 L
2015. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Internetes társkeresőn 24 évesen. Már majdnem 4 éve házasok vagyunk.:-) nagyon hamar éreztük, hogy megtaláltuk egymásban a lelki társat. Azt hiszem ezért kért meg alig 1 hónap járás után. 1,5 év után házasodtunk. Ő 3,5 évvel fiatalabb nálam. 29N, 26 F
2015. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!