Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, mennyire szép vagyok, és hogy nem hiszik el, hogy nincs barátom. Ilyenkor megkérdezik, hogy miért.

Nem vagyok válogatós pasi téren, de minden második pasival, aki szembe jön velem az utcán, nem állok le. Akinel nem érzem azt a pluszt, nem erzem a vonzalmat. De valahogy mindig kifogom az olyat, aki csak kihasznál, megcsal, hazudik nekem. Bennem van a hiba? Mar annyira ki vagyok éhezve a szeretetre, de mindenkitől csak a rosszat kapom.


2015. aug. 2. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Tőlem csak jót kapnál ;)
2015. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mindenki ezt mondja. Aztán ha helyzet van, akkor meg teljesen máshogy viselkednek, és én szívom meg.

Pedig aztán én tényleg egy életvidám mosolygós lány vagyok, lelkiismeretes, barmit meg lehet velem beszélni, segítek mindenkinek amiben tudok. Baráti köröm is elég nagy, könnyen barátkozom, és szeretek ismerkedni.

2015. aug. 2. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki,hogy nekem is csak a szám jár-e?

1-es voltam

2015. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is megpróbálhatnád, ha esetleg közel lakunk egymáshoz.
2015. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Akinel nem érzem azt a pluszt, nem erzem a vonzalmat."

"De valahogy mindig kifogom az olyat, aki csak kihasznál, megcsal, hazudik nekem."


Szóval csak a tahókhoz vonzódsz? És mindig velük jössz össze véletlen? Hasonló a hasonlóval...

2015. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem ne próbáld ki, mert olyan vagyok, mint Magyarország: mindenkit tönkreteszek. :D Monarchia, 2 vh. Németország, most meg lassan félhet az EU is
2015. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!