Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Többi lent....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Többi lent. Ha lehett lányok irjanak. Kép lent.

Figyelt kérdés

mostanába nem jön össze egy hölgysem,proobálkozom elég sokat de semmi siker-el . velem lenne a gond ? többi fajta kinézetü lányoknál probálkoztam de semmi. Lányok mondanátok véleményt rolam nem hiszem hogy gáz lennék de ki tudja.

[link]

ez kb 1éves kép.

[link]

és ilyen vagyok most.

[link]


2015. aug. 2. 12:31
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ez alig felfujt! En 105 kg szaraz izomzattal rendelkezem es nekem sem jon ossze pedig en sem vagyok nagykepu. Szerintem semmi problema a kulsoddel vegyel fel egy inget es tenyleg ennyi. Meg vegyel autot ha nincs. :D
2015. aug. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

30-as ezt miből érzed h alul iskolázott?

Igazán érthetően megfogalmazza a gondolatait, ha meg telóról ír és mellényom a betűnek az előfordul....

vagy az nem lehet értékes értelmes ember aki mondjuk csak egy szakmát tanult és nem doktorin végzett?

Hidd el vannak nagyon buta emberek akik az egyetemet elvégezték de segg hülyék....

2015. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Énse értek sok embert hogy jön valaki ahoz hogy egy számára ismeretlen embert le h*lyézen, mikor egy percet nem beszélt vele és engem tart alúl iskolázotnak hátt köszönöm.


Azért meg nem veszek autót vagy bármi mást hogy legyen valakim :) soha nem szoktam úgy mond fellvágni hogy van pénzem szinte mindenre mitt szeretnék, nem gazdak vagyok de nem kell nélkülöznöm .


Rengeteg helyen láttam hogy mindig a rossz fiúk viszik a nöket vagy aki kicsit izmosabb az átlagnál, de ez hülyeség semmit nem jelent ha a tested jobb mint az átlagnak. Psrsze meg nézik az embert de tovább is mennek, és a fiúk ra jelemzöb hogy ök jobban meg néznek, de rajtúk látszik az irigység és a rossz indulat, mindeki be skatujáza azokat az ember akik edzenek mindig az jön le hogy felfújt meg stb...,azt pedig senki nem hozza fell hogy mi mindenröl le kell mondani hogy más legyél nálúk. :)

2015. aug. 5. 10:37
 34/37 A kérdező kommentje:

Az azért érdekelne Hogy ha valaki edz az miért h*ülye ? Komplexebb sport mint sokan gondolnák.

És az miért jobb ha valaki minden hétvégén iszik, össze hány mindent,kötegszik,verekszik a lányok 1 éjszaka 2 fiúval is elmennek, ez természetes de ha valaki edz az már hülye,idegbeteg,agressziv, érdekes az emberi fell fogás komolyan mondom:) azok szoktak igy vélekedni akik lusták tenni hogy változás legyen az életük be. Emberi mentalitás hátt köszönöm, persze akinek nem inge ne vegye magára de biztos vagyok benne hogy senki se fogja mert senki nem tudja fell fogni hogy ö ilyen. És én vagyok alúll iskolázott :) köszönöm értékes tökéletes emberek gratúlálok.

2015. aug. 5. 11:30
 35/37 anonim válasza:
Szerintem sexy :D
2015. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Utolsó vagyok 17/l
2015. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Szerintem a kinézeteddel semmi gond, itt mással lesznek a problémák. Hogyan és hol szoktál próbálkozni? Kb. mi zajlik le a fejedben, mielőtt odamész valakihez?
2015. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!