Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Többi lent....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Többi lent. Ha lehett lányok irjanak. Kép lent.

Figyelt kérdés

mostanába nem jön össze egy hölgysem,proobálkozom elég sokat de semmi siker-el . velem lenne a gond ? többi fajta kinézetü lányoknál probálkoztam de semmi. Lányok mondanátok véleményt rolam nem hiszem hogy gáz lennék de ki tudja.

[link]

ez kb 1éves kép.

[link]

és ilyen vagyok most.

[link]


2015. aug. 2. 12:31
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, valami ilyesmire számitottam . A pozolásra ki térve rolam sajnos fényévente lehet olyan képet csinálni ami válalható a nagy világ előtt.
2015. aug. 2. 16:06
 22/37 anonim ***** válasza:
Nekem az ennyire gyúrós srácok nem jönnek be, eléggé " nagymenőnek " tűnsz, akitől félni, tartani lehet. Külsőleg én azt mondanám, hogy biztos csak szexet akarsz a legtöbb nőtől és megcsalod a másikat. Nekem valamiért ez jön le. Rossz fiús a kinézeted, biztos ezért. Szerintem ennél kevesebb izom is bőven elég, ha nem vagy izmos alapból és azért gyúrtál ennyit, az sem baj, de nekem túl sok az izom. És igen, a hajadat kicsit növeszthetnéd 1-2 cm-rel, felzselézhetnéd. Nekem akkor bejönnél. 25/L
2015. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

útolsó köszönöm a válaszodat .

azért kezdtem el edzeni mert vagy 58 kg voltam a 179cm hez nagyon vékony gyerek voltam anno, most vagyok kb 75kg . Mint irtam én is szeretnék zselés hajal máskálni de nem lehetséges :D általába olyan 3-4mm a hajam, már ami van :D

2015. aug. 2. 19:08
 24/37 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nincs baj a kopaszságoddal, meg a tetkóddal sem, nekem a minta amit látok belőle kifejezetten tetszik. Szerintem az öltözködéseddel lesz a gond. :) Megnéznélek fehérre koptatott farmer helyett, egy sima darabban, egy rád való (nem 3 mérettel nagyobb) hozzád illő ingben. Vagy egy sima farmer, sima póló, akár kockás ing. :) Vagy ehhez hasonló öltözködés. [link] A lányok körbe rajonganának. ;)

Sok sikert!


23 L

2015. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, de ilyet soha nem huznák fel ez nem én vagyok, általába igy öltözködöm kb, tavasz/ösz koptatott farmer, világosab polo, + egy zseki ilyen bör filingje van, tél: ugyan úgy farmer, egy hosszú száru cipö,meg egy kicsitt pufibb kabát, nyár meg atól füg milyen idö van :D de tényleg köszönöm.
2015. aug. 2. 19:38
 26/37 anonim ***** válasza:

Az összkép nekem nem jön be, túl sok tetkó, túl sok izom, az öltözködési stílus sem. De azok a szemek... gyönyörűek.

De nem is az én korosztályomnak kell bejönnöd, szerintem egy 10essel idősebb vagyok nálad. Szóval ha ezt nézzük, akkor nincs a kinézeteddel semmi probléma.

2015. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szép szavakat :) és 26 vagyok
2015. aug. 3. 12:35
 28/37 anonim ***** válasza:
18-20 évesnek gondoltalak.
2015. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Szerinted gyerekes a kinézetem , és ez jo vagx rossz ?
2015. aug. 3. 18:03
 30/37 anonim ***** válasza:

Az iskolázottság terén is érzek hiányosságokat. Ha hasonló a beszéld stílusod, mint ahogy írsz, akkor nem nagyon lennék meglepve ha ez is közrejátszana.


Külsőre szerintem kicsit ijesztő vagy. Úgy nézel ki 3-ból 2 képen, mint aki most szabadult.

2015. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!