Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Többi lent....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Többi lent. Ha lehett lányok irjanak. Kép lent.

Figyelt kérdés

mostanába nem jön össze egy hölgysem,proobálkozom elég sokat de semmi siker-el . velem lenne a gond ? többi fajta kinézetü lányoknál probálkoztam de semmi. Lányok mondanátok véleményt rolam nem hiszem hogy gáz lennék de ki tudja.

[link]

ez kb 1éves kép.

[link]

és ilyen vagyok most.

[link]


2015. aug. 2. 12:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek, de nekem olyan erőszakosnak tűnsz, bocsi, ha ezzel megbántottalak, de külsőre nekem olyan.
2015. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

egy jobb minöségü kép. [link]


A sapkás lennék én.

2015. aug. 2. 12:34
 3/37 anonim ***** válasza:
Nincs gond a külsőddel. Kifejezetten szép szemed van. Bár nekem ez a stílus nem jön be, de vannak lányok, akiknek igen. Talán nem vagy felkészülve egy új kapcsolatra, vagy csalódtál, vagy bármi hasonló miatt nem jön most össze.
2015. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%

Trikó, és tetoválás? Miért nem lehet pólóban lenni?

Mintha direkt mutogatnád az izmaidat, ami nem szimpatikus nekem. Tetkóról ne is beszéljünk!

Agresszív ember benyomását kelted bennem is.

2015. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszel összességében, de azok a szemek, édes istenem milyen szépek :O

Véleményem szerint ha megnöveszted a hajad, és kicsit visszavennél a kondizni edzésekből, akkor külsőre bejönnél nekem. Az arcod nem ronda, de én nem nagyon kedvelem a kopasz, nagy izomzattal rendelkező férfiakat.

2015. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Amúgy természetesen is ilyen barna a bőröd, mint az utolsó képen?
2015. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

nem sajnos, rengeteget vagyok a napon és azért vagyok ilyen barna, de alapbol is barnáb vagyok az átlagtol ,



Én szivesen meg növeszteném a hajam de az nem fog menni. :D


A triko az azért volt rajtam mert kb 40 fok van. :)

2015. aug. 2. 12:44
 8/37 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi kommenteket ha lehett egy kort és nemet irnátok ha megkérnélek.
2015. aug. 2. 12:46
 9/37 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan lány, akinek így vagy az esete. Nekem viszont természetellenesen sok a felfújt izom, szolárium, és kevés a haj.. A stílusod alapján valószínűleg az izomagyú bunkókkal skatulyáznak be, akik egész nap a konditeremben imádják önmaguk tükörképét. Ért már kellemes csalódás, mikor hasonló személyről kiderült, hogy kivételesen intelligens és kedves, de ehhez el kell jutni a beszélgetésig, márpedig személyesen már az első benyomás is döntő lehet.
2015. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Nekem is valamiért ellenszenves ez a stílus, kissé agresszív, buta benyomást kelt, elnézést az őszinteségért, de velem például nem illenél össze, már most tudom. Amúgy sem jön be a felfújt(nak tűnő) izomzat, izomtrikó, minimális haj. Ettől függetlenül biztosan vannak olyan lányok, akiknek ez a stílus a nyerő :) Sok sikert a párkeresésben! :)


20l

2015. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!