Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Többi lent....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Többi lent. Ha lehett lányok irjanak. Kép lent.

Figyelt kérdés

mostanába nem jön össze egy hölgysem,proobálkozom elég sokat de semmi siker-el . velem lenne a gond ? többi fajta kinézetü lányoknál probálkoztam de semmi. Lányok mondanátok véleményt rolam nem hiszem hogy gáz lennék de ki tudja.

[link]

ez kb 1éves kép.

[link]

és ilyen vagyok most.

[link]


2015. aug. 2. 12:31
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
91%
A 2haverod elriasztja a nőket,mászkálj inkább egyedül.
2015. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
utolsó szerintem nem befojásolja a barátaim kinézete ezt. Meg általában nem velük szoktam mozgolodni.
2015. aug. 2. 13:07
 13/37 anonim ***** válasza:

Hat...nem jonnek ossze veled.

A testert amugy minden elismeresem, ha persze termeszetes uton, kemeny munkaval erted el.

Viszont nekem az arc rettento sokat szamit, es hat a tied nem jon be. Sehol egy mosoly, vagy egy kedves tekintet. A sapkat es a kopaszsagot sem ertem. Van vmilyen betegseged?

21/N

2015. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Minden elismerésem remekül nézel ki igaz kicsit gengszteres a megjelenés, talán ha az öltözködéssel kissé vidámabbá tennéd a külsőd más lenne a lányok (értelmesebb lányok) véleménye!

Amúgy meg a barátok az élet része szerinte semmit nem befolyásol ismerkedés terén!

Én is gondolkodtam h így itt kérjek véleményt, de nem merem valamiért ennyire vállalni magam pedig 1,5 év alatt sok változás történt a külsőmet illetően most 23 vagyok, de mégsem találom azt a lányt aki felfigyelne rám! :/

Neked minden megvan hozzá ha a fejben is rendben van minden :)

2015. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
nekem a stílussal van bajom, így kép alapján. olyan mintha nagyképű lennél, mert izmos vagy. a sapi sem jön be, inkább valami felül hosszabb haj, vagy sapi de hajjal. mindegy végül is, de legyen hajad, mert hozzád nem illik a kopaszság. olyan mű, mintha rossz fiú akarnál lenni. Lábad is izmos?
2015. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Mint irtam a kopaszság ellen nem tudok tenni :D

Köszönöm a válaszokat és várom a további értelmes kommenteket is .


Nincs semmi betegségem :D


És igen a lábam is úgy mond izmos ha bár én nem tartom magam izmosnak, inkább csak sportos , de kinek mi úgye.

2015. aug. 2. 13:45
 17/37 anonim ***** válasza:
15ös vagyok, és 24/N. nem csak elöl kopaszodsz, hanem mindenhol? vagy hogy? agresszív vagy? :D van 1 haverom, esküszöm még hasonlítotok is, csak ő fehér bőrű, de neki se jön össze a csaj, mert tiszta merev az egész ember, sehol 1 mosoly, folyton feszít, pedig anélkül is látszódna, hogy izmos, és ha iszik, akkor agresszív, mindenkinek menne neki egyből, ezért is nem nagyon találkozom már vele. még jó, hogy csak ritkán iszik.
2015. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
de csak elöl kopaszodom, én nem vagyok agresziv inni se iszom szerintem merev se még fesziteni se feszitek :D
2015. aug. 2. 14:18
 19/37 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnsz agresszívnak. Sajnos ez is egy idióta sztereotípia, miszerint, aki gyúr és még tetkója is van, az már csak egy állat lehet.

De látod a többi hozzászólást....miszerint félelmetes a külsőd...sőt, mutogatod magad, mert trikót vettél fel póló helyett. :D (amúgy azzal sem lenne semmi baj, ha azért lenne rajtad trikó, mert büszke vagy az izmaidra...nem? Hát de.)

Szerintem a núőknek semmi nem elég jó.. Mindig van valami, amibe beleköthetnek. Ha izmos vagy...agresszív is. Ha tetoválásod, akkor túl vad.. Ha gyenge vézna vagy...akkor meg szúnyogcsődör, az sem jó. Ha kopasz...jajj. Ha hosszú a hajad, igénytelen és lányos. Szóval mindegy mit csináltok kedves pasik, a nők jelentős többségének úgysem fogtok megfelelni valami miatt. Legyetek önmagatok! Próbálkozzatok sokat...de kedvesen, normálisan...és előbb utóbb megtaláljátok azt a nőt, aki értékel titeket úgy, ahogy vagytok! ;)

2015. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a tetoválás...az izom is ha csak finoman, sot a rovid haj is, mi tobb...ezek egyutt is. A lényeg, hogy a kisugárzás, fellépés mit mutat...es a sracunknal valamit mutat...persze élőben lehet teljesen mas, de itt ÚGY pózol, ahogy nem tetszik. Egyébként ahogy ir, ugy kifejezetten szimpatikus :)
2015. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!