Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak ekkora elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ekkora elvárásai itt a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Az életben szépnek tartanak, sokan elfogadnának barátnőnek.

Itt azonban ha valaki képen látott, mindig megkaptam, hogy na, talán még elmegy, meg hogy nem vagyok elég művelt, nem vagyok elég izgalmas, nem vagyok elég tájékozott, nincs bennem semmi különleges, holott több nyelven beszélek, a történelemtől a fizikáig minden érdekel, és a környezetem talpraesettnek tart.


Most akkor az itteni férfiaknak csak a 10/10-es 5 diplomás bombanők ütik meg annak a bizonyos szintnek ponthogy az alját csak?


2015. júl. 25. 20:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mutass képet..
2015. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 veteran1978 ***** válasza:
Küldj képet és őszinte választ írok!
2015. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok válaszolni, lévén Én még nem láttalak.


De az könnyen lehet, hogy fényképen rosszabbul nézel ki mint a valóságban. Ez speciel rám is igaz, az most más kérdés hogy fényképen 2/10 vagyok, élőben 1/10...


Aztán ott van az is, hogy mindenkinek más a preferenciája...

2015. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban. Kép nélkül nem lehet megmondani.
2015. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

képről könnyebben ítél el az ember bárkit,de azt is vedd hozzá nem mindenhol leszel ugyanaz a "jó party."

attól is függ kimondja hogy az vagy....



küldjél képet kapsz őszinte véleményt ha nem küldesz így jártál,az sem érdekel.



az meg hogy valaki művelt,még lehet iszonyatosan unalmas ember,humortalan és befáradt,ezen sincs semmi különös


nem kell ahhoz tanultnak lenni egy lánynak hogy érdekes legyen,inkább csak nyitottnak,kíváncsinak és humorosnak.

2015. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%

Ezt a kérdést már feltetted szerintem egyszer.


Azért, mert azok, akik így beszólnak Rád, azok jellemzően a való életben meg sem mernének szólítani, és te sem nagyon foglalkoznál a véleményükkel, itt a neten viszont bárki szabadon trollkodhat, és játszhatja a nagymenőt, aki egy topmodellt is kidobott egy éjszaka után, mert talált egy kósza szőrszálat a kis lábujján

2015. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig kamu a kérdés, egy ilyen csaj amit lefestesz nem a GYK-n problémázna, hogy a GYK-n nem talál pasit, hanem azon töprengene, hogy hogyan koptassa le az életben a rengeteg próbálkozót :P
2015. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem kamu, és nem volt kint még
2015. júl. 25. 20:49
 9/26 anonim ***** válasza:
Mutass képet, bár valamilyen kamu ürűggyel úgyis terelsz majd.
2015. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ha van kedved én is szívesen megnézlek képen, de gondolom úgysem küldesz, szóval ennyit erről.
2015. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!