Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még itt olyan, aki szintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan, aki szintén úgy döntött, hogy nem akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam mostanában, és eléggé nem hiszek már semmiben, szóval inkább úgy döntöttem, hogy jobb nekem egyedül. Más is van így ezzel? Nem is hiányzik a dolog egyáltalán.


19/L


2015. júl. 23. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok/voltam vele, sőt szerintem én is 19 lehettem mikor ezt eldöntöttem, vagy 18.

De most már kicsit kezd hiányozni a dolog, hogy valakihez odabújhassak, hogy valakit megölelhessek.. De hogy őszinte legyek, nem is feltétlen a párkapcsolatosdi hiányzik, mert komolyan jól vagyok így egyedül, nincs amin idegeskedni, nincs aki féltékenykedjen, akinek be kell számoljak hova megyek, mikor és kivel. Ez a legkevésbé sem hiányzik, a szex az, ami inkább hiányzik, meg néha a törődés, de hát eddig is kibírtam, ezután is kifogom.

2015. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én se sietem el. Ha jön a szikra lesz kapcsolat ha nem akkor meg nem erőltetem. Barátság extrákkal témával is ki lehet húzni a szingli időt ha épp talál hozzá valót az ember :) 25/F
2015. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én, de csak ideiglenesen. ha normálisan belegondolsz, nem lehet ezt így eldönteni egy életre előre. pláne, hogy 19 éves vagy :) idővel elmúlik a csalódottság érzése, maximum óvatosabb leszel, de egyszer lesz más úgyis.


én is akkorát csalódtam a legutóbbi barátomban, hogy most nem tudok egyszerűen kapcsolatot elképzelni, nem tudok és nem is akarok olyan közel engedni senkit, mint őt. szóval pihentetem ezt a dolgot 1-2 évig, aztán ki tudja, mi lesz.


21L

2015. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem se hiányzik egyáltalán. Eddig kettő volt, mindegyikbe sok energiát fektettem, de kb. annyi értelme volt, mint döglött lóra patkót szögelni. Miután véget értek azt vettem észre, hogy annyi minden másra is fordíthattam volna az időmet, arról nem is beszélve, hogy azt a kevés barátomat is sikerült elhanyagolnom közben és elidegeníteni magamtól őket. Sokba kerültek nekem, mind a saját energiáimat, mind a valós pénzemet tekintve, cserébe pedig ló nemi szervet se kaptam.
2015. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelen

Akarni akarnék, csak épp sehol nincs megfelelő partner. Lottóötöst is akarok :D

2015. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!