Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nem akar párkapcsolatot? Miért döntött így?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én szeretnék, de nem minden áron.

Amúgy a rossz tapasztalatok miatt.


F

2015. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert az eddigi kapcsolataim alapján több negatív élményt szereztem, mint pozitívat, és úgy döntöttem, hogy inkább nem osztanám meg az életemet mással a továbbiakban, mert sokkal kiegyensúlyozottabbnak és boldogabbnak érzem magam így, egyedül.
2015. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
írjatok neme/kort pls
2015. febr. 28. 19:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Én laza kapcsolatot szeretnék most, mert sok a dolgom, és nem lenne rendesen időm a másikra, na meg a problémákhoz sincs idegzetem jelenleg. :( 19/L
2015. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25/F, második válaszoló voltam
2015. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

27/F

#1 voltam.


#4 ha gondolod írhatsz vagy én keresselek? ;)

2015. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem akarok még egy jó darabig, bár ha megismerek véletlenül egy szimpatikus lányt akkor úgy sem tudok majd ellenálni! Egyébként azért nem mert már egy ideje azon vagyok, hogy átformáljam az életem és a testem, mert nem nagyon voltam magabiztos az életben és ahoz, hogy újra az legyek elég szépen meg kell/kellett válltoznom!
2015. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7 voltam 24F
2015. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Meg nem volt, es azt hiszem, tulsagosan hozzaszoktam a szingli elethez. Van amugy is eleg gondom, nem hianyzik a tetejebe meg egy pasi... Akkor mar inkabb egy macska. :)

24L

2015. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nekem egyszerűen túl magasak az elvárásaim. habár én nem tartom annak, de mindig ez bizonyul be
2015. febr. 28. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!