Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes imerkedés, túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes imerkedés, túl bizalmatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Múlt héten megismerkedtem egy elvalt nővel az egyik társkereső oldalon,szombatra beszéltük meg a talit. Még pénteken írta,hogy egy másik férfi is akar vele találkozni,de mivel velem megbeszélte inkább nem ment bele. Szombaton a talin mondta,hogy vasárnapra lebeszélte a talit a másikkal,de lemondja,mert bejövök neki. Nekem ezek a dolgok nagyon nem tetszettek,ennek ellenére nagyon jól sikerült a randi,minden szép volt és jó. Vasárnap telefonáltunk,chateltünk stb. Hétfőn reggel jön egy sms-szia Krisztián,jó munkát!- ezzel csak az a baj nem hívnak Krisztiánnak. Azzal magyarázta,nézte a tv-t és elvette a figyelmét. Azonnal dobtam.

2015. júl. 23. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is rengeteg hasonló tapasztaltam már.


Az a vicces, hogy a mai világban már a nők viselkednek olyan csalfa módon, ahogy arra régebben a nők panaszkodtak a férfiakkal kapcsolatban.


Megfordult a világ.

2015. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na velem meg az volt, hogy mellettem ült a nő az autóban, és mentünk egy drága étterembe, közben meg csörgött a telefonja, és szervezte a következő randiját egy másik palival...mert az ígért neki egy nyaralást....


És akkor még ilyen kérdést ír ki egy kis liba ide:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2015. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Haver meg azt mesélte, hogy kutyapózban dugott egy nőt, aki meg telefonon azt magyarázta valakinek, hogy a postán áll sorba... de az mondjuk prosti volt.

Az ebben a kelepce, hogy az ember befizet valamennyi időre, és akkor sok randit összehoz, és persze keveredik minden.


Pár kósza numerán kívül nekem se jött ott össze semmi komoly, soha

2015. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!