Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok betegesen paranoiás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok betegesen paranoiás és bizalmatlan, vagy lehet benne valami?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy régi haver csaj ismerőse, akivel réges régen kb 6éve bejöttek egymásnak, de SEMMI sem volt köztük sosem, egy csk sem, szex sem..semmi!

AZóta páromnak is volt egy 3éves kapcsolata, ezután ismerkedett meg velem, már 1éve járunk, együtt is élünk.

A csajnak iis van pasija. Abszolut nem beszélnek, évek óta nem is találkoztak. De féltékeny vagyok a nőre, mert nem csúnya és mert anno bejött a páromnak (bár ugye engem akkor még nem ismert)

Párom elmondta, hogy bízzak benne, nem kell neki a nő,mert az rég volt, azóta megismert engem és csak ÉN számítok neki. Plusz ha próbálkozna nála a nő, akkor sem foglalkozna vele.


DE párom ma kitalálta hogy edzőterembe fog járni (igaz hogy felszedett kb 10kilót) és megbeszéltük hogy hogyan dolgozom. Így ha dolgozom megy edzeni, ha otthon vagyok, akkor velem van :)

DE tegnap láttam facen hogy a csaj le van fotózva valami edzőteremben a barátnőkkel...és hát azon agyalok hogy

1)mivan ha a csaj is odajár majd edzeni, mert lehet hogy ott készült róla a fotó

2)mivan ha csak a havercsaj miatt jár el, hogy találkozgassanak titokban (amikor én nem tudom meg mert pont dolgozom)...

3)VAGY HA EZEK NEM AKKOR, mivan ha talál valami fittness ladyt akivel megcsal...


stb.

stbstb


Ilyeneken agyalok...totál féltékeny vagyok-

AMugy én is odafigyelek magamra,futok, biciklizek, diétázom stb.

És tudom hogy szeret a párom, de ettől most rettegek.


Lehet alapja vagy én vagyok paranoiás?


2015. júl. 16. 10:36
 1/4 A kérdező kommentje:
AMUGY MONDTA HOGY A KOLLÉGÁJÁVAL (AKI FÉRFI, és ismerem :D)fog majd lejárni legtöbbször, de egyedül is menni fog majd...
2015. júl. 16. 10:37
 2/4 A kérdező kommentje:

Amugy nem titkolozik, szerencsëre sosem hazudott nekem,mëgis kètelkedem benne èa ilyeneket feltëtelezek róla.


Pedig szabad bejäräsom vam a telefonjàba,a laptopjäba, az üzeneteibe,e.mailjèbe hivàslista,facebookja...bàrmi.

Csunya tudom,de volt hogy belenëztem...sosem talältam semmit.

Nem beszël a csajjal,nemia làjkolja a këpeit meg semmi.


Nem is mondom màr neki ezt az edzötermes fëltëkenysëgi feltëtelezèsemet,mert mindig a bizalmatlansàgom miatt veszekszünk.


Amikor mondok neki ilyesmit mindig azt mondja hogy neki ezek fâjnak ès nemërti miërt gondolom ekkora szemëtnek

2015. júl. 16. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen téged szeret, de ha ennyire féltékeny vagy, és túlzásba viszed, előbb-utóbb meg fogod magad vele utáltatni, s le fog lépni. Nem azért, mert az a másik nő jobb lenne nálad, hanem mert ki fogod készíteni idegileg. Ezt egyik férfi sem, még a legkiegyensúlyozottabbak sem bírnák hosszabb távon.
2015. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod elmarni magadtól, akkor változtass ezen a féltékenykedésen, mert nagyon megmérgezheted a kapcsolatot. Még én sem bírnám nőként, hogy valaki ilyen legyen velem, nemhogy egy férfi.
2015. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!