Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire távolságt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire távolságtartó?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy fiúval, aki tényleg nagyon aranyos, gyakorlatilag minden úgy van, ahogy én szeretném, vagy nekem jó, de panaszkodott, hogy még mindig elég zárkózott vagyok irányában. Én valahogy nem tudok abban gondolkodni, hogy állandóan pl. találkozgassunk, de ez nem miatta van, mással is így érezném. Az biztos, hogy nem vagyok szerelmes, de sajnos elég bizalmatlan is vagyok, de nem tudom, hogy ez hogyan múlna el.

2015. jan. 18. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat a bizalomra épül, ha nem bízol meg benne, nincs értelme... Találkozni nem kell minden egyes nap, találjátok meg a megfelelő egyensúlyt, nyisd ki a szádat és beszéld ezt meg vele, talán nem olyan megerőltető. Én is zárkózottabb típus vagyok, de most gondolj bele két ilyen ember találkozna mi történne?

Illetve gondolj bele pasi lennél, mihez kezdenél a zárkózottságoddal? Hát rácsesznél nem lenne kapcsolatod... Aki szimpatikus afelé nyitni kell, én is még szűz lennék 25 éves férfi létemre, ha nem vettem volna erőt magamon, és nem próbálok közvetlenebb lenni afelé akihez vonzódom...


Szóval szedd össze magad csak rajtad múlik

2015. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért vagy bizalmatlan?

Miben nyilvánul meg ez a zárkózottság?

Ő az első pasid?

Mióta tart a kapcsolat?


Ezeket jó lenne tudni.


Egyébként jól teszed, hogy nem bízol meg feltétel nélkül mindenkiben, viszont egy kapcsolat a bizalmon alapulna...

Tehát hosszú távon ez nem működhet, csak ha tényleg friss a kapcsolat.

És ne is nőjetek egymás nyakára, az nem egészséges.

Nem az van, hogy a srác többet akar, te meg inkább csak a barátodnak tekinted?

2015. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes. Nem tudod kimutatni az érzelmeidet, mert nincsenek (legalábbis nem olyanok amilyeneket ő valószínűleg feltételez). Ennyi.


Bizalmad másokban meg az önbizalomtól lesz. Ha tudod, hogy nem tudnak bántani. Van egy rakás önfejlesztő tanfolyam, kezdj körülnézni. Valószínű sose leszel extrovertált, mindenkit a keblére ölelő főhangoskodó, de ha magadhoz képest változol az is jó :)

2015. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) egyébként igen, ő az első pasim, de még csak két hónapja járunk, úgyhogy tényleg elég friss.
2015. jan. 19. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!