Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiba volt közölni vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volt közölni vele, hogy bizalmatlan vagyok még?

Figyelt kérdés
26 vagyok a barátnőm 25. 2 és fél éve lennénk együtt, de augusztusban szakítottunk. Az ok az volt, hogy fél évet külföldön dolgoztam szakmai gyakorlaton, ő pedig magára vette, hogy nem vittem magammal, aminek anyagi okai voltak. A fejébe vette, hogy nem szeretem eléggé, kijelentette, hogy amíg nem gondolom komolyabban (eljegyzés), addig nem fog velem többet lefeküdni. Ennek ellenére havonta hazajártam, nem csaltam meg, próbáltam bizonygatni, hogy szeretem, de ez a fél év külföldön sokat számít nekem szakmailag. Miután hazajöttem sem javult a helyzet, 2 hónap után szakítottam, mert nem bírtam tovább, hogy naponta találkozunk, de semmi nemi élet nincs. Novemberben Kezdtünk újra összemelegedni, jól is éreztük magunkat, mert még mindig szeretem a szívem mélyén. Pár hét múlva már újra le is feküdtünk egymással. Egy komolyabb beszélgetés során azonban kijelentettem, hogy picit mindig bizalmatlan vagyok vele szemben, hogy visszatér a "rossz" énje. Erre megsértődött, és elviharzott. Mit tehetnék?

2014. dec. 15. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem haggyad gondolkodni egy kicsit.Ne keresd, ne kérleld, ne magyarázkodj. Ha elég intelligens, be fogja látni, hogy igazad van-amennyiben arra utaltál neki, hogy fél év távollét megrengeti a kapcsolatot és eljegyzéssel, szexmegvonással sem szép zsarolni... Amúgy ennyi idő után tényleg időszerű lenne az eljegyzés, főleg ha fontos neked, de te tudod.
2014. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azota?
aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!