Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért általánosítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért általánosítanak állandóan?

Figyelt kérdés
Szinte minden nőt egy kalap alá vesznek és ami a legrosszabb, hogy általában negatív dolgokban, mintha teljesen ügyetlen lények lennének. Ez miért van?

2015. júl. 21. 20:11
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
küldesz képet a gyerek etető bőrkinövéseidről?
2015. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
31%
Máshol jobbak, ja pl. a konyhában. Ba-dum-tss.
2015. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

# 7


"24L szúrnám a fosódat"


Nem akarom a kedvedet elvenni, de igen meglepne, ha az 5. hozzászóló lábai között a csikló helyén nem egy annál jóval méretesebb "kinövést" találnál. :-))

2015. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

20:53-as


És ha épp azért támadna eleve hátulról? :)

2015. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
9%
Nem mi kezdtük. A "férfiak mind disznók,csak a sexre mennek" nem cseng ismerősen véletlen? Szóval ja, volt kitől tanulni. 20:25 meg helyből kapta is a mínuszt az "igazságára" :D
2015. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
4%

Mert ők is szűrik a kínálatot, nem csak a nők (akik szintén általánosítanak persze).


Aki pedig rácáfol ezekre a negatív általánosításokra, az JÓ SZÍNBEN TŰNIK FEL!

2015. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Ó de b..szom lassan telepíti a laptopom a rendszert, az a rengeteg driver, ja igen a nők egyformák :D
2015. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
42%

A férfiak azok akik általánosítanak, de ha bármit megemlítesz, hogy ebben jobbak a férfiak (ami igaz) akkor egy roha.dék hímsoviniszta. Tegyük hozzá a kérdésed alapból, közelről sem általánosítás, áá hol. Amit most leírok nem igen fogod tudni megcáfolni le is lehet pontozni nyugodtan, de az annyit fog jelenteni, hogy az igazság fáj és nem tudod/tudjátok beismerni. Amin ti nők fel szoktátok kapni a vizet azok a következő témák.

1. A nők jobban főznek a nők szerint. Ez annyiban igaz, hogy rengeteg férfinem tud főzni vagy lusta vagy nincs érzéke hozzá, átlagban tényleg jobbak. Viszont én még egyetlen egy étteremben sem láttam női szakácsot. Pedig voltam már jó pár helyen.

2. A nők okosabbak, ezt is gyakran hallani manapság. hülyékből van mindkét oldalon bőven, őket ne nézzük, de az értelmiségiek többnyire férfiak. A nők humán tárgyakban jobbak általában az ehhez tartozó feladatot el is tudják végezni, amit egyébként a férfiak is meg tudnak csinálni, de hány női tudóst ismersz az egész történelem során? A szoftvereket amiket naponta használsz sem ők gyártják, hanem 500fős team-ek aminek a 99%-a legalább férfi.

3. A nők mindig gyengébbek lesznek a férfiaknál fizikálisan is amit nem kell szégyellni, mert ez a természet rendje. Ebből kifolyólag nem kell meggyőzni senkit arról, hogy a npi foci jobb, mert amit ott látsz az számomra nem más mint szerencsétlenkedés lassú tempóban. Teniszben is egy pontos erős ütés náluk nem garancia semmire, a férfiaknál pontot ér. Ezt sem kell szégyellni. Ha összeeresztenéd a világ két legjobb boxolóját egyforma súlycsoportból ki nyerne? Igaz, hogy vannak ilyen műugrás és társai sportok, amiket igazából ha férfiak művelnének senkit sem érdekelne, ezért mutatják a nőket a tévében ebből a szakmából. Nem kell megsértődni, le lehet pontozni, de ez az igazság.

2015. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

# 24


Látod, erre nem is gondoltam. :-)


# 16


"....hogy nők is indulhassanak az olimpián, de kérdem én: minek? Úgysem tudnak olyan gyorsan futni mint a fériak, akkor meg mit akarnak? Nem értem."


Én azt hiszem, értem. Azért mennek oda, hogy a többi nővel versenyezzenek, nem pedig férfiakkal, akikkel a gének által meghatározott más testfelépítésüknél fogva a legtöbb sportágban, ahol az izomtömegnek döntő szerepe van, nem lenne esélyük felvenni a versenyt.


Ha a fenti logikádat alkalmazod, egy paralimpikon elé is nyugodt szívvel odaállnál, és közölnéd vele, hogy értelmetlen, amit csinál, mert az, akinek két-két jól funkcionáló karja és lába van, úgyis mindig gyorsabb és ügyesebb lesz nála?


Vagy ha következetes akarsz lenni a saját logikádhoz, elmondhatnád Kokónak, hogy egyrészt nem vagy büszke az eredményeire, másrészt tök fölösleges volt annyi energiát beleölnie ebbe a sportágba, mert a nehézsúlyú boxolók közül még egy amatőr is bármikor péppé verné, nemhogy egy profi.


Kérdező, nincsen nálam a bölcsek köve, de én azt tapasztalom a hétköznapi életben is, és az ilyen fórumokon is, hogy a férfiak közül sincs több, aki általánosít a nőkkel kapcsolatban, mint fordítva.


Azt, hogy valaki mennyire hajlamos erre a fajta sablonos gondolkozásra a másik nemmel, vagy bármi mással kapcsolatban, azt nem a neme befolyásolja, hanem sok más mellett az értelmi és érzelmi intelligenciája, és szerintem valóban van abban is igazság, amit korábban már említett valaki, hogy a másik nem egyes tagjaitól szerzett rossz tapasztalatokat, csalódásokat, frusztrációkat egy idő után hajlamos az ember másokra is kivetíteni.

2015. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
78%

női szakácsok azért nincsenek, mert az elég nehéz fizikai munka, amit nem bírnak. alapvetően főzésben nincs olyan, hogy egyik jobb a másiknál.

személy szerint én csak akkor kapom fel a vizet azon, hogy általánosságban kijelentik hogy a férfiak okosabbak, mert pl ezen az oldalon fellelhető legostobább, primitívebb férfiak is magától értetődőnek veszik. az igaz, hogy művészetben, tudományban, mindenhol férfiak voltak, de azért ennek az okán is el lehet gondolkozni. ami nem csak annyi, mert a nők ebben se jók, abban se jók, bezzeg a férfiak...

egyébként az első programozók nők voltak. ezt csak úgy érdekességnek mondom.

fizikálisan jobbak, persze. ezért lehetett nekik mindent, a nőknek meg semmit. mondjuk nem hallottam még olyat, hogy a nők ezen kiakadtak volna, de biztosan előfordult.

aki meg általánosságban beszél, az ostoba. aki azt hiszi, hogy azért mert ő csak pénzéhes, kigyúrt, helyes férfire vágyó nőkkel találkozik csak, annak tanulnia kéne nem tudom, statisztikát.

2015. júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!