Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az én "igazim" mikor talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én "igazim" mikor talál már rám?

Figyelt kérdés

Már kezdem unni, hogy szinte mindenkinek összejön. A face-n is csak ezt látom hogy férjhez ment, gyereke született, .. csupa öröm és boldogság!

Engem meg mintha nagy ívben elkerülne. Aranyos, kedves vagyok, mosolygós, külsőre sem vagyok olyan rossz, hogy ne akarjon senki! Egyszerűen nem jön össze egy normális pasi, akivel esetleg lenne jövőnk is!

A legutóbbi pasinak is csak búfelejtő voltam, amelett hogy még sz@rt is a fejemre, ... és még azt merte mondani hogy én nem vettem Őt komolyan.

Egy másik pasi meg csak szexet akart, el is hajtottam!

Próbálok nem görcsösen hozzáállni, meg nem gondolni arra hogy telnek az évek, .. de már 32 éves vagyok!

És olyan távolinak látom, hogy nekem valaha is lesz babám :/

Pozitív válaszokat várok :)


2015. júl. 21. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
32 évesen már kapuzárási pánik van a nőknél; látod-látod, fiatal éveid alatt nem kellett volna levegőnek nézni az egyszerűbb srácokat akkor most nem tartanál itt.
2015. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

(Jó kérdés, ezt akár én is kiírhattam volna. Csak én 23 éves vagyok. De egyszerűen mindig elkerül ilyen téren a szerencse...:/)


Na majd kapsz itt elég "pozitív" válaszokat. Mint pl.: add le az igényeidet, akkor majd találsz pasit. Válógatós vagy azért nincs párkapcsolatod és a többi okosság...


Szerintem ne add fel, én még hiszek abban, hogy egyszer mindenki megtalálja a párját. :)

2015. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Aniiiita96 válasza:

Huh mintha en irtam volna ki... szoszerint. Csak fiatalabb vagyok sokkal. Neha olyan melyponton vagyok hogy azt hiszem sosem lesz pasim, pedig még a nalam sokkal fiatalabbaknak is van.

Esetleg kezdj el uj helyekre jarni,ismerkedj.:)

2015. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Az a nagy helyzet, hogy nem is akarsz te semmit, csak látod, hogy a környezetedben mindenki megállapodott már és te idomulni akarsz ehhez a sémához, lefogadom, ha nem foglalkoznál velük, akkor szarnál az egész párkeresésre. Babát meg azért akarsz, mert legbelül nullának hiszed magad és te egy gyereket akarsz letenni arra a képzeletbeli asztalra, de elárulom, hogy nem nagy teljesítmény a gyerekszülés, arra senki ne legyen gizda, hogy tud valamit, amire egy patkány is képes. Kell neked egy cél, amit a jövőben el tudsz érni, mert munkál benned a mid-life crisis, elkezdtél azon agyalni, hogy te lényegében semmit nem tudsz felmutatni, a helyzet meg az, hogy te égsz a vágytól, hogy belenyomhass valamit a környezeted pofájába és azt mond, hogy "hááh, na azt übereljétek parasztok". Gyúrj rá a karrieredre és ezzel tedd rendbe az életed.

Hjaj, ti emberek olyan egyszerűek vagyok...

2015. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként nagy közhelynek hangzik, de minden rossz szándék nélkül mondom, hogy lehet tényleg benned van a hiba. Nagyon sok intelligens (mérnök végzettségű) jóképű férfi ismerősöm van, aki hasonló helyzetben van, mint te, csak más okból kifolyólag. Felteszek egy kérdést: Milyen magas vagy? A nők 80%-a a 180+ magas latin kinézetű pasikra vágyik csakhogy nekik is van egy bizonyos mércéjük, amit te lehet nem érsz el. Ilyenkor a nők vagy lejjebb adják az igényüket (nem vágyakoznak tovább modellalkatú pasik után), vagy pedig leélik úgy az életüket mint ahogy te. Persze lehet nem ilyen egyszerű a helyzeted, te tény, hogy manapság a férfiak már csak divatos "kiegészítők" a magassarkú meg a mély dekoltázs mellett. Az viszont tagadhatatlan, hogy nagyobb ösztönlények, mint a férfiak.
2015. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Akkor kapsz egy pozitív választ.


Olyan, hogy "normális pasi" nincs, nem is volt, nem is lesz.

Ha volna is, nem terád várna, merthogy te sem vagy "normális", ha a te paramétereiddel eddig nem tudtál magadnak párt találni.


Szóval felejtsd el az álomképeidet.

Üdv a való Világban!


Éééés ha megérkeztél oda, akkor csak nézz körül!

2015. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Csütörtökön, kora este, a legközelebbi parkban. Talán kutyával jön. Komolyan, ülj ki a parkba, csak ne tűnj túl elfoglaltnak.
2015. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Itt szerintem ne várj túl sok pozitív választ, mert csak a nulla önbizalmú gyerekek fognak írni, akiknek ugyanúgy nem jön össze, mint neked, csak ők még hisztiznek is és mindenki hibás, csak ők nem.


Engem is szokott zavarni, hogy már látom, hogy mindenkinek alakul az élete, bár én egy picit fiatalabb vagyok, mint te. Ezért kapcsoltam le bizonyos embereket a faceról.

2015. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

de rossz olvasni, h így el vannak kenődve a csajok, miért nem szóltok nekem, hátha vkinek pont egy ilyen hülye gyerek kellene, mint én? :D

próbálkozni kell csajok, majd akkor jön a szerelem, amikor nem számítotok rá, ez tudom, h elég bullshit duma, de nekem tényleg akkor jött, bár már sajnos nem tart. :(

ha esetleg van kedve vmelyikötöknek csak simán beszélgetni, akkor írjon, nem akarok senkit zaklatni, hátha jobb kedvre derítem, rosszabb úgyse lesz, ahogy látom. :D

2015. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kár volt elolvasnom a végét. Kezdtem beleélni magam, de még csak 21 vagyok... :)


F

2015. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!