Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor talál rá az emberre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor talál rá az emberre a szerelem, amikor a legkevésbé számít rá?

Figyelt kérdés

Milliószor hallom, hogy ezt nem lehet keresni, meg nem lehet akárkivel erőltetni, egy csomó sztorit hallottam már arról is, hogy úgy is akkor találja meg az ember, ha a legkevésbé számít rá.

Ismerőseim is úgy találták meg a párjukat, hogy vagy ismerős ismerőse volt, és véletlenül valahol találkoztak, vagy egész egyszerűen egymás mellé sodorta őket az élet, és onnantól rögtön „működött közöttük a kémia”

Nekem egy párkapcsolatom volt, az is ilyen „próbáljuk ki egymást”, amúgy nagyon nem illettünk össze, nem is jártunk sokáig. Ez volt négy évvel ezelőtt, azóta várom, hogy legyen valakim, az összes fiú- és lánybarátomnak volt komoly kapcsolata, közben én már kezdem feladni.


A szerelem vajon jutalom, vagy alanyi jogon jár minden embernek? Csak mert első esetben én csinálok valamit rosszul, utóbbiban meg hátra kéne dőlnöm, nyugodtan várni és nyitva tartani a szemem.

Van egyáltalán a keresésnek értelme? Csak mert fenn vagyok amúgy társkeresőn is, de hiába, mert sok ezer ember közül ott is kell az a bizonyos „véletlen”, hogy valakibe bele tudjak botlani.

Egyáltalán szerintem velem is baj van, mert egy rakás lánnyal találkoztam már rövid életem alatt, és valahogy egy sem fogott meg igazán, egy sem indította be azt az istenverte kémiát, még ha én el is indítottam bennük akaratlanul. És Isten* lássa lelkem, én aztán tényleg megragadom a lehetőségeket és nyitott szemmel járok, új embereket ismerek meg, nyitott vagyok mindenkire, de semmi.

Azért kicsit aggódom, hogy tényleg soha nem lesz senkim, egyedül viszont megbolondulnék.


20F


*A helyesírás szabálya miatt nagybetű, amúgy nem vagyok vallásos. (Bár lehet, hogy az leszek most már.)



2015. jún. 18. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
PONTOSAN ÍGY VAN AKKOR JÖN AMIKOR NEM IS GONDOLNÁD
2015. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

*Akkor talál rá az emberre a szerelem, amikor a legkevésbé számít rá?


Igen:)


Egy beteljesült, és egy majdnem beteljesült alapján nekem ez a tapasztatom. Egyiknél se gondoltam volna, mi több akkor mikor bekövetkezett pont a pasikat a hátam közepére se kívántam:D

2015. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Jól látod, a szerelem olyan, mint a hasmenés, a legváratlanabb pillanatokban talál rá az emberre.
2015. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Mondjuk szerintem az a fura benned, hogy fiúként szinte sose működik nálad a kémia... az átlag pasinak sok nő bejön legalább külsőre, a nők szelektálnak jobban.

Persze ezzel most nem sokat segítettem. :D

2015. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#2: szerencsés ember lehetsz te, ha totálisan ki tudtad iktatni a tudatos gondolkodásodból a szerelem vágyát, gondolatát. :) Ezek szerint a kerdezo folyamatos témán történő kattogasa fosztja meg a sikertől? De akkor mennyi ember járna ugyanígy, közben pedig ők is kattogtak rajta sokat, és mégis eljön az életükbe a szerelem. :) Igaz más kérdés, hogy milyen.
2015. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok sajnos, és hiszem hogy akkor jön el a nagy Ő,amikor még csak nem is számitok Rá. :D

Addig lefoglalom magam. :)

18l

2015. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy több embernél így történt már ez,de azért látni kell a másik oldalt is.

Amúgy személy szerint nem tartom ezt igaznak,de a saját valós helyzetem miatt.

Egyáltalán nem mindenkire talál rá,nagyon sok embernek nem jut ki a szerelem érzéséből sem.És valójában ez is szerencse kérdése,hiszen nem Te határozod meg,hogy ki jön éppen szembe az utcán veled,akivel utána szimpatizáltok vagy sem.

Én például tudatosan tudom,hogy nekem nincsen esélyem ilyenre,mert nem születtem helyesnek,és így a nők még csak szóba sem állnak velem.És ez a valóság.

Soha életemben nem volt még nő,aki csak egy picit is akart volna tőlem valamit.Vagy ha volt is valami kezdemény,akkor is elsodorta nagyon hamar az élet mellőlem a lányt(ezalatt értsd elköltözést,családi tragédiát stb.).

Tehát esélyem sem volt idáig sem szerelemre,innentől meg már nem hiszek benne.Ha akart volna,eljött volna már,és nem szenvedtem volna ennyit érte sok éven keresztül.

Szóval lehet mondani,hogy igen majd meg blablabla...

Csak van akinek bejön ez,van akinek nem.

Gondold ahogyan neked jó szerintem,biztosan van róla elképzelésed,én nem lebeszélni szeretnélek erről,csak megmutatni hogy nagyon sok embernél ez nem így van.

Igen direkt beszéltem többes számban,mivel nem csak magamról,hanem több ilyen férfit is ismerek,aki ebben a helyzetben van,mint én is sajnos. :/


24/F

2015. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

@ ma 12:58

Pont azt akartam kérdezni, hogy ha életem végéig ezen agyalok és reménykedem, akkor sosem találom meg? :D

Mert nekem nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék erre, és ne keressem mindenkiben a lehetséges párt


@ ma 12:56

Hát izé... a fajfenntartó ösztönök természetesen működnek :D

Úgy értettem a kémiát, hogy én még olyat nem éreztem, hogy valakire nagyon vágynék. Erre csak most gondoltam, de lehet, hogy eleve nem megyek bele egy olyan kapcsolatba, aminek előre látom a végét :/

2015. jún. 18. 13:09
 9/14 A kérdező kommentje:

@ ma 13:05

Én – ez most lehet, hogy nagyképűen fog hangzani, de ez nem az én véleményem – helyes vagyok, intelligens, mindig tudom, mit kell mondani egy nőnek, blablabla, egy stand-up comedy-s bújt el bennem, a humorommal mennyi jó csajt össze tudnék szedni, na és lám, csak nem jön össze, mert nálam meg belülről nem stimmel valami.


Hallottam ezt igazából, hogy nem létezik olyan ember, akinek mindhárom dolog egyszerre jelen van az életében az alábbiak közül: jó család, sok pénz, boldogság (meg mondjuk én még az észt is idevenném), és mennyire igaza van annak, aki kitalálta ezt...

Látom az ismerőseim között is, hogy ha van szerelem, van pénz, akkor a család valami borzalom. Ha nincs család, nincs szerelem, akkor meg annyi pénz van, hogy fürödhet benne. Olyan ismerősöm is van, akinél van jó család, van boldog párkapcsolat, de nincs pénz.

Abból meg szerintem ismerünk mindannyian, akinek mindene megvan, csak esze nincs semennyi :D

2015. jún. 18. 13:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkább akkor, ha teszel érte, de közben mégis l-szarod a végeredményt (azaz hogy éppen összejön-e a dolog vagy sem).
2015. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!