Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor a nők hogyan reagálnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor a nők hogyan reagálnak?

Figyelt kérdés

Egy 25-27 éves lányról van szó. Nem tudom biztosan a korát. Megadtam neki a számomat, hogy hívjon fel, ha van kedve találkozni velem. De nem hívott fel. Pedig két napon át állandóan be volt kapcsolva a mobilom.

Tehát ilyenkor hogyan gondolkoznak a nők, ha egy férfi mobilszámot ad meg nekik?


2015. júl. 21. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem inkább randira hívtad a számod megadása helyett?

Szerintem ne várj a jelentkezésére mert addigra hosszú, ősz szakállad lesz.

2015. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont randira akartam elhívni. Csak mivel akkor nem volt rá ideje, ezért felajánlottam, hogy hívjon fel, ha ráér.
2015. júl. 21. 12:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ezt elszúrtad...a számát kellett volna elkérned...és majd az ágyban is ő dugjon meg? :D persze ha ráér :D


Ez a "kezdeményezek, de mégsem" eset :D

Am lehet nem véletlen nem ért rád...

2015. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom még ilyen helyzetben nem voltam...Általában ilyenkor a pasi szokta elkérni a számom és ő is hív fel.


Nem ismerem az előzményeket, hogy hol találkoztatok, alakult-e a dolog kettőtök között,...??


Lehet, hogy felhívnálak, ha nagyon szimpatikus voltál. ez nagyon sok mindenen múlik nálam...

2015. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nőfüggő.

Mi anno számot cseréltünk, de ő valószínűleg soha nem hívott volna fel, vagy éveket várt volna.

Én elhívtam randira, utána felbátorodott és azóta a férjem.

Ez szituáció -és személyiségfüggő.

2015. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is megadtam 3 éve a mobilszámomat egy nagyon régi (általános iskolai) nőismerősömnek még anno. Azt hiszed, felhívott?

Mit gondolsz, ő miért nem adta meg a sajátját? Akadémikus kérdés, nemde? ;)

2015. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utoljára 4 évvel ezelőtt kértem el egy lány számát. Tolakodásnak és nyomulásnak vette, ráadásul utána nem is volt velem olyan kedves. És megkérdezte, hogy miért? fel akarsz hívni? :S
2015. júl. 22. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező!!! Ilyenkor azt kell rávágni, vontatottan, hogy "már nem", és faképnél hagyni.
2015. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy lesz XD
2015. júl. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!