Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Elmondtam egy fiúbarátomnak, hogy tetszik nekem, de neki barátnője van, és szereti, így mondta, hogy nem lehet több köztünk, de kedvel engem, és szívesen beszélget velem. Ezt meg is értettem, nem is állt szándékomban bekavarni a kapcsolatukba.


De azóta ugyanúgy egész nap csetelünk, mint előtte, mintha mi sem történt volna... Nekem nem baj, csak csodálkozom rajta, hogy nem zavarja, hogy tudja, hogy bejön nekem, de én neki meg nem. Nekem fordított esetben tuti kellemetlen lenne.


2015. júl. 1. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem egyformák. ha valamennyire is bejönnél neki mint nő,akkor lehet zavarná egy kicsit. De ha semmi reakció,akkor sose volt esélyed nála. És nem is lesz. Ha nem lesz senkije,akkor sem. De barátként,és emberként biztos hogy nőttél a szemében.
2015. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez neki csak növeli az önbizalmát.
2015. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt bejön neki, hogy ő tetszik neked.

Másrészt azon ritka hímpéldányok közé tartozik, akinek van tartása, és nem áll neki félrekamatyolni csak azért, mert adódott egy lehetőség.

2015. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
simogattatja az egojat veled
2015. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!