Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért van ez így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez így? Mit tesznek ilyenkor a fiúk?

Figyelt kérdés

Nem értem miért van az hogy sok csaj azt mondja a pasinak amikor ő közli vele hogy járni akar vele, vagy hogy nagyon bejön neki hogy utálja, látni sem akarja.

Persze semmit sem tesz annak érdekében hogy a pasit lekoptassa csak folyton azt mondja mennyire gáz a pasi és ha esetleg találkoznak nem is beszél vele.

Viszont egyszercsak a csaj "beadja a derekát" és beleszeret a pasiba és járnak, pedig azelőtt azt mondta hogy utálja meg hogy nem hajlandó vele járni.



2015. ápr. 7. 05:27
 1/9 papagenou ***** válasza:
soha nem láttam még ilyet, hogy őszinte legyek. ez új divat?
2015. ápr. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elejétől bejön neki. Feltehetőleg azért kéreti magát, hogy jobban megbecsülje a csávó, vagy eddig csak rossz tapasztalata volt és szeretne biztosra menni.
2015. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell még jobban hajtani rá.
2015. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, de azt hogyan kell csinálni??

Hogyan lehet ráhajtani jobban a csajra ha nagyon kéreti magát??

2015. ápr. 7. 14:47
 5/9 anonim válasza:

Mennyire kereti magat?? Mert en nem szoltam egy fiuhoz utana o sem hozzam de vegul ossze jottunk....mondjuk nezzd meg mennyire feltekeny, oda mesz egy lanyhoz es nezzd a reakciojat....de a legjobb ha nyomulsz arra aki tetszik es majd ha annyira hulyultok vagy valami adj a szajara egy puszit....es mondd szeretlek de te nem igy erzel tudom

....es ha tetszel neki ugy is azt mondja hogy: de tetszel meg ilyesmi....

2015. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy jó taktika: legközelebb meglátod (és olyan a helyzet: pl.:suli után van, ráérsz (ha egyáltalán még tanuló vagy)), fogd meg a kezét és mond neki, hogy menjen el veled sétálni.
2015. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

18 éves srác vagyok és még suliba járok.A csajt neten ismertem meg, skypeon szoktunk beszélni.

Az egyik ismerősöm mondta el a csajnak mit is érzek iránta bér ezt tudhatta magától is hiszen folyton puszikat küldtünk egymásnak stb.

Azóta viszont amióta közös haverunk kikotyogta mit is érzek és én megkérdeztem járna-e velem a csaj(nemet mondott) azóta nincs ilyesmi.

Viszont továbbra is beszélünk naponta és érdeklődünk egymás iránt.

A gond csak az hogy 500 km-re lakik tőlem.

2015. ápr. 7. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor azt a kezes dolgot felejtsd el.
2015. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de szerintem mondjál le arról, hogy a csajjal járni szeretnél. Valószínűleg te is tetszel neki, csak a nagy távolság miatt nem akar veled járni (ami szerintem érthető). Azt kell megérteni, hogy egyikőtök számára se lenne jó egy ilyen távkapcsolat.
2015. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!