Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a fiatalkorúak gyúrnak illetve edzenek karra, lábra, mindenre? Szerintem ilyenkor még ne gyúrjanakmert csak kárt tesznek magukban és most azért hogy menőbekk legyenek ettől nem tudom nem látom értelmét.

Figyelt kérdés
Elkezdenek gyúrni 13kortól és ennek rendesen adnak hangot,hogy ez miért jó? Mert nem azért csinálják mert veszélyes városban élnek hanem mert ez a MENŐ,és én úgy hallottam hogy ez rossz következményekkel jár ha eszetlenül csinálják mert szerintem igen hisz haver-haverral. Véleményetek kkérném szépen hogy milyen hátrányokkal jár ez és milyen előnyökkel jár.

2014. júl. 25. 01:55
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ezt látod én se értem. Ebben a korban még drogozni meg inni kéne, ahogy azt teszi minden normális tinédzser. Hová fog ez vezetni??
2014. júl. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"mert veszélyes városban élnek"


Az meg hol van?


Én VIII. kerület közepén élek, nő vagyok, és egyáltalán nem veszélyes, csak az urban legend szerint.


Amúgy egyetértek veled, 13 éves gyereknek nem gyúrni kéne, hanem valami más sportot űzni.

2014. júl. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsánat úgyértettem NEM ÉLNEK VESZÉLYES HELYEN.
2014. júl. 25. 12:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Zoligyerek akikről beszélek azok csinálják az ivást is.
2014. júl. 25. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!