Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyire nézik egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire nézik egy srác fogait ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 00:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez fogas kérdés.
2015. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Valóban fogas kérdés... alapból nem nézem, de ha az összképet zavarja, akkor ott gond van...

Mondjuk a barátom fogsora kifejezetten tetszik... (bár nem emiatt jöttem össze vele :) )

2015. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mer elég kuszák a fogaim de nincsenek kirohadva vagy ilyesmi :D
2015. júl. 19. 00:13
 4/15 anonim ***** válasza:

Fontos az összkép, ahogy előttem írták.


A barátomnak is elég kuszák a fogai, de mellette szép fehérek, imád mosolyogni és valahogy neki szexepil lett belőle. Egyáltalán nem zavaró. :)


Sok ismerősöm van, akinek kusza a foga. Nekem ami feltűnik és zavar is, illetve kiábrándít, ha nagyon sárga/szürke és a rohadó fogakat idézi.


Ha ez a helyzet nem áll fent nálad, akkor nem hiszem, hogy ez problémát okozhatna. Ha igen, akkor nem árt megkeresni egy fogorvost.

2015. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Én személy szerint már a legelső találkozáskor is belenézek a szájába, lehetőleg természetes fény mellett, illetve tükröt is használok ilyenkor.
2015. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nézik. A rohadó fogak, illetve ha látható helyen hiányzik, az kizáró ok. Ha csak görbék, az meg az összképtől függ. Nekem csak kicsit álltak görbén, de felnőttként felrakattam fogszabályzót. Másfél év alatt teljesen egyenesek lettek.
2015. júl. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem is kuszák a fogaim, de eddig még senki nem panaszkodott, sőt, volt, aki azt mondta, ez a szexepilem...

Akinek nem tetszik, az nyilván nem jön velem össze...

2015. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem olyanak a fogaim mint freddie mercurynak :)
2015. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem aztán nézhetik, mert full szimmetrikusak a fogaim, fehérek is, és nem hiányzik belőlük. Keresztharapásom sincs. :D
2015. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy.
2015. júl. 19. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!