Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam egy tudtára egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam egy tudtára egy srácnak, hogy lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy bár tetszik nekem, de nem lenne alkalmas egy kapcsolat, mert ő elég utazgatós, és nem lenne ideje egy barátnőre. Én úgy érzem, hogy lefeküdne velem, de nem tudja, hogy én mit gondolok. Hogy mondjam el neki?
2015. júl. 15. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, megisztok-e valamit valamelyik nap, pl nálad, utána már csak megoldod.
2015. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet.
2015. júl. 15. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki így egyenesen. Tuti valami jóképű és magas srác. Irigylem. Én alacsony vagyok és ocsmány, szóval velem még csak randira sem jönne el egy lány sem, nemhogy lefeküdjön velem.
2015. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Lefeküdnék veled"
2015. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát jóképű és magas srác igen, de nem értelek egyébként, engem pl sosem zavart, ha egy pasi alacsony. Nálam azért ne legyen alacsonyabb, de amúgy mindegy.
2015. júl. 15. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!