Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak ti hogy hozzátok a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti hogy hozzátok a nő tudtára ha nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés

1.: a nő elétek áll és azt mondja szeret, tetszel neki.


2.: a nő máson keresztül tudatja veled hogy szeret, tetszel neki.


3.: a nő folyton a nyakadon lóg tehát egyértelmű bókokkal jelekkel "közli" hogy szeret, tetszel neki.


2015. máj. 25. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hosszú ideig egyáltalán nem helyezem egyik testnyílásába sem a péniszem
2015. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes hozzászólást...
2015. máj. 25. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:

1.: Ezt tudnám értékelni, mert őszinte.


2.: Nem adok egy ilyen szóra. Ha nem tőle hallom, nem érdekel, figyelmen kívül hagyom, hogy elmondta. Ez így értékelhetetlen. Lehet kamu is, amennyire én tudom, vagy kavarás/kerítés.


3.: Rákérdeznék, hogy most akkor tetszek neki?

2015. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon az elején vagyok és úgy érzem nem akarok semmit a csajtól, akkor szimplán nem keresem. Ugyan ebben a helyzetben, ha azt látom a lány nagyon reménykedik, akkor kerek perec megmondom, hogy nem akarok tőle semmit. Fáj fáj az elején, de úgy gondolom nagyobb szemétség táplálni a reményt, amikor én tudom, hogy itt nem lesz semmi.
2015. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1, megmondanám neki, hogy ne fusson olyan kocsi után, ami nem áll meg.


2, nem érdekel az ilyen mendemonda


3, nem venném fel a jeleket

2015. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!