Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törlik a moderátorok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törlik a moderátorok a kérdésem ha kiteszek magamról egy félmeztelen képet egy normális kérdéssel? 24f

Figyelt kérdés

Mármint megértem, hogy ha kiteszek egy egész alakos egy szál alsónadrágos képet azt törlik. Viszont egy olyan képen amin kb csak a karom és vállam látszik és kíváncsi vagyok kinek ártok vele. Bezzeg ha egy csaj kitesz egy képet a testéről bikiniben az maradhat nyugodtan...


A kérdés témája, hogy ez az izomtömeg sok e a nőknek, mivel úgy érzem hogy kerülnek engem, pedig 4-5 éve kb sorra kellett koptatni őket (most meg már 1 éve nincs semmi). Én ebben nem látok semmi logikát. Ez ilyen 2 az 1ben kérdés, válaszotokat előre is köszi :)

[link]


24f


2015. júl. 13. 19:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#nohomo


DE ha nem küldik a jeleket hogy próbálkozzak be bárkinél is? :D

2015. júl. 13. 20:23
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, nem sok, bár a lábad nem látszik, de ha arányos is vagy, akkor nem hiszem, hogy az izomtömeggel van itt a gond. :)
2015. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem sok, de gratu az eredményhez
2015. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, a modik miért törlik, de az biztos, hogy az itt lévő féltékeny lúzer pasik jelentik, amiért ők meg sem közelítik a te szintedet.

A másik kérdésre: nekem is kicsit sok ez az izom már, de azért még éppen belefér. De ennél több tényleg nem kell. Biztos nem a külsőddel van baj ;) L

2015. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jól nézel ki szépen ki vagy dolgozva de nekem egy kicsit már túlzás. Azt mondjuk elég furcsának találnám ha emiatt nem lenne barátnőd.


A modik meg törölnek mindent mert őket az zavarja hogy nem tudják biztosítani hogy nem más képével élsz e vissza legalább is nekem valami ilyesmit írtak amikor egyszer kitettem képet magamról.


19L

2015. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azt nem tudnám megmondani, hogy miért törlik, lévén nem vagyok moderátor.


Jó, rendben van, jól nézel ki. (Ennél többet ne várj, én is pasas vagyok.)


De mit tudsz még ezen kívül?

2015. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!