Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törlik a moderátorok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törlik a moderátorok a kérdésem ha kiteszek magamról egy félmeztelen képet egy normális kérdéssel? 24f

Figyelt kérdés

Mármint megértem, hogy ha kiteszek egy egész alakos egy szál alsónadrágos képet azt törlik. Viszont egy olyan képen amin kb csak a karom és vállam látszik és kíváncsi vagyok kinek ártok vele. Bezzeg ha egy csaj kitesz egy képet a testéről bikiniben az maradhat nyugodtan...


A kérdés témája, hogy ez az izomtömeg sok e a nőknek, mivel úgy érzem hogy kerülnek engem, pedig 4-5 éve kb sorra kellett koptatni őket (most meg már 1 éve nincs semmi). Én ebben nem látok semmi logikát. Ez ilyen 2 az 1ben kérdés, válaszotokat előre is köszi :)

[link]


24f


2015. júl. 13. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
nekem kicsit sok :/ de am jó ez
2015. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A jobb alkarodon azt a két eret most úgy megnyomogatnám.
2015. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Héj szexi! Mizu?;)

18/L

2015. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mit szedsz apám? ;)
2015. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem sok. Én értékelem, ha egy férfi foglalkozik saját magával. Egy szép izomzatot nagyon nehéz összehozni (főleg, ha az embernek nincsenek meg az adottságai hozzá) és ez nagy akaraterőre és kitartásra vall, hogy ennyit elértél.

A jó kondíció szerintem meg csak előny lehet.

20/N

2015. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
95%
Mert a sok irigy pali jelentget. Én is az vagyok ahogy rád nézek, de sose jutna eszembe emiatt jelentgetni, csak mert jobban néz ki valaki mint én. 21/F
2015. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jól esik. 9 év van benne. :)

Csak az rossz, hogy míg régen kaptam a pozitív visszajelzéseket a lányok felől, most max éppen vetnek rám egy futó pillantást. Pedig helyesnek tartanak, ezért gondoltam hogy az izom lehet a probléma (exemnek pl egyáltalán nem tetszett).

2015. júl. 13. 19:56
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

#7: "Csak az rossz, hogy míg régen kaptam a pozitív visszajelzéseket a lányok felől, most max éppen vetnek rám egy futó pillantást."


Lassan már a makulátlan kinézet is kevés lesz a csajoknak? Fejlessz a bicóid mellé egy BMW 550i-t és egy XII. kerületi luxusvillát. Garantált siker.

2015. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Latszik, hogy nagyon sok munka van benne igy minden tiszteletem a tied, de nekem mar tul sok. 24L
2015. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A modiknak nem tetszel.Nem hinném,hogy az izmaid miatt nincs nőd,valami más oka lehet ;D
2015. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!