Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy ember úgy élje le az életét, hogy soha nem volt párja?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
apácák
2015. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na, épp ezt akartam írni... hogy természetesen NEM azokra gondolok, akik önként választják ezt az életet, pl vallási okok miatt.


Az apácák helytelen válasz, mert előtte lehetett párkapcsolata, csak lemondott róla vallási okok miatt.

2015. júl. 13. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Elképzelhetetlennek tartom.
2015. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát arra gondolsz, hogy lenne neki, ha rajta múlna, de egyszerűen soha nem jött össze? Elképzelhető, de azért elég valószínűtlen. Amilyen kodependens a társadalom, ha más nem, összeakad valaki mással, aki ugyan olyan kétségbeesett mint ő és egy darabig elvegetálnak valami rossz kapcsolatban, csak hogy legyen valami.
2015. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen embert, de szerintem válogat és az ő belsője elégé elriasztó. És ő nem lelki beteg, mert sajna születnek úgy emberek akiknek nincs igényük rá szellemileg.
2015. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. Nemcsak a fogyatékkal élőknél tapasztalható ez, hanem az egészségeseknél is.

Nagyon fontos a háttér, az, hogy hogyan nevelték a szülei, milyen környezetben nevelkedett, stb. Van olyan, akinek egyáltalán nincs rá igénye.

Azt kellene megérteni sokaknak, hogyha ez neki jó, akkor nem kellene mindig emiatt noszogatni, hogy "legyen már párod!".

2015. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Létezem. 26 évet már leéltem egyedül, és szerintem ez a dolog nem fog változni a jövőben.
2015. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Létezhet igen. És ahogy elnézem, ez az arány egyre csak növekszik.
2015. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!