Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális pasit? 20L

Figyelt kérdés
Akinek nem csak egy éjszakára kell egy nő hanem hosszabb távon is szeretne vele lenni.
2015. júl. 12. 15:38
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

#29

Van balekzóna is, ami rosszabb a barátzónánál.

Bővebben:

[link]


Ha nem jönne be az oldal:

cache://www.ferfihang.hu/2015/05/24/bevezetes-a-piros-pirulaba-3-a-letra-elmelet/

2015. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
31: Férfihang... Azért kicsit kaccantanom kellett.
2015. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
94%

"Férfihang... Azért kicsit kaccantanom kellett."


Miért is?

Csak te olvashatsz nők lapját, meg mullerpétert meg apmfszát? Vagy adott esetben játszahatod a feministát? Vagy az más?

Mert csak szólok, a férfihang a feminizmusra adott reakció. Ami nagyon helyes, hogy létezik

2015. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, vagy nem sajnos, de a mai vilagban csak ugy ontik a kepunkbe a tokeletes ferfi-noi ideal kepet.Profi sminkes,profi fotos,photoshop,szilikon itt, szilikon ott, es maris olyan mesterseges emberi leny lesz az ideal, amilyen a valodi eletben nem is letezik.Egy ket kattintas, es lehet csurgatni a nyalat a legutobbi kolumbiai szepsegkiralyno, vagy a legmacsobb kanadai favago utan.Bezzeg az en idomben (de utalom ezt igy leirni) maximum a suli vagy a falu legszebb lanya volt az irigysegunk targya,vagy a varos legmenobb focistaja volt az alfahim.Egy kis szerencsevel mindket kategoria szintje megugorhato volt.Nem volt ekkora sztarkultusz, mi legfeljebb a hajviseletunkkel majmoltuk oket (Ez pl az ABBA eseteben nem is volt olyan nehez)Aztan szepen mindenki megtalalta a parjat a szomszed Mari, meg a gyarban dolgozo Jozsi szemelyeben, es eltunk szepen, mig el nem valtunk.Bar az ido sokmindent megszepit, egy biztos.Mi annak idejen nem eltunk ilyen gorcsosen, orokos felelmek kozott: eleg vekony-magas-gazdag-izmos- trendi stb vagyok-e? Mi lesz, ha gyerekszules utan nem lesz tokeletes hasam-mellem-p*ncim?Tudom, valtozik a vilag, de tenyleg nem szeretnek most fiatal lenni.
2015. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
81%
ma 18:46 így van a 80-90 es években sokkal több szerelmes pár volt ! nem azt nézték akkor mid van ha nem hogy ki vagy! ma meg mi van? bmws bunkók furikázznak csajokkal a legtöbb nő álom világban él ha egyedül marad akkor se adja lejjebb az igényeit
2015. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
33: Néha én is olvasom a férfihangot és nem vagyok nő. De azért nem fogok egy vitában hivatkozni rá, mert nem tartom olyan komoly forrásnak.
2015. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
36: akkor komolytalan forrás? Azt azért remélem vágod, hogy pl a létra elmélet (mint az összes többi férfihangon szereplő is) az evolúciós pszichologia alapjaira épül.
2015. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
34 esnek meg tisztelet, az első női hozzászóló, akit olvastam, és nem ekezi az itteni férfiakat, fiatal srácokat. Nem bfszozza, balekozza le egyebek...
2015. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

#32

Elolvastad? Én nem találom ezt ám olyan viccesnek.


Félreértés ne essék számomra nem ez a biblia, egy-két cikket elolvastam, és akárhogy nézzük ez a valóság. Átéltem én is és más is, de soha nem gondoltam volna, hogy valaki ezeket ilyen szépen összefoglalja.


De itt van még egy cikk, egyik haverom mutatta, még régen.

[link]


NEM utálom a nőket, de elolvasva ezt a cikket, rengeteg nőt ismerek, akikre a cikkben szereplő minden egyes mondat igaz.

Gondolhatjátok, hogy min ment keresztül a cikkíró, hogy ezeket le kellett írnia.

2015. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

#36

Én viszont elég komoly forrásnak tartom azt, ami olyan dolgokat ír le, amelyek velem is és másokkal is megtörtént az életben.


Sosem értettem mi ez a jelenség, mit rontok el, amikor pedig elolvastam, akkor végre megértettem.

2015. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!