Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális pasit? 20L

Figyelt kérdés
Akinek nem csak egy éjszakára kell egy nő hanem hosszabb távon is szeretne vele lenni.
2015. júl. 12. 15:38
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
53%
néz szét a barátzónában
2015. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
30%
Biztos, hogy az esetleg kevésbé jóképű meg izmos, és nem is alfahím férfi ismerőseid között sincs normális?
2015. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
43%

próbálkozz szerényebb csendesebb srácokkal,vagy sőt próbálkozz átlagemberekkel bárhol a többsége normális,(sajnos :/ )

és

ha ez neked kihívás,akkor nem vagy egy törtető kalandor,azt kell mondjam finoman és modorosan.

2015. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
40%

Istenem, mennyi keserűség van az emberekben :) Nem is ismeritek szegény lányt, miért szóljátok le? Én nem ismerem a kedves kérdezőt, de pont úgy érzem, hogy őszinte a kérdése és talán nem egy földtől elrugaszkodott díva...


#7 voltam

2015. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
85%
Az én kérdésem pedig, hogy miért itt hisztizel, ahelyett, hogy tovább keresnél. Vannak még normális pasik, nem haltak ki. Találd meg őket.
2015. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
53%

Barátzónában találhatóak. A kérdező is nagyon jól tudja, hogy vannak normális férfiak körülötte is, nem kell az önámítás, csak azok valamiért nem kellenek. Nem elég izgalmasak, sikeresek, népszerűek, jóképűek...valami oka mindig van, hosszú a sor.


Én még nem láttam olyan nőt, akiknek az ismerősei között szigorúan csak bunkó taplók voltak.

2015. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
6%
mert csak azok mernek odamenni akiket a mai nők 10-ből legalább 8asnak tartanak,azok viszont inkább az egójukkal meg a külsőjükkel foglalkoznak sztem
2015. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem olyat keresel.
2015. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy olyan hatást keltesz az emberekben mint amikor tüzel a szuka, és akkor tapadnak rá a hímek és csak dugni akarják.
2015. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Igen a baráti körömben is vannak olyanok akivel szivesen együtt lennék,de tudom hogy ha szakításra kerülne a sor akkor elveszítenék egy barátot is.
2015. júl. 12. 16:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!