Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális pasit? 20L

Figyelt kérdés
Akinek nem csak egy éjszakára kell egy nő hanem hosszabb távon is szeretne vele lenni.
2015. júl. 12. 15:38
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
58%

20as jaj ezt az otvaros alszent onigazolo kamut..hihetetlen:-) :-)

/fura nem, merta jopasi, aki nagypofaju, ugy vonul be az elejen a fejedbe, hogy 'biztos nem is olyan, ez egy eletre szol, mert tud kedves is lenni, de a baratzonaban a valoban kedves ferfi vel azert nem kezdesz mert 'ha szakitasra kerulne a sor..../

2015. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
63%

"Igen a baráti körömben is vannak olyanok akivel szivesen együtt lennék,de tudom hogy ha szakításra kerülne a sor akkor elveszítenék egy barátot is."


Akkor meg is válaszoltad a kérdésedet. Azért nem akarsz normális pasit, mert tulajdonképpen nem is akarsz olyat.

2015. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
50%
Azért itt is meglátszik, hogy a női önzőség és álszentség milyen méreteket tud ölteni.
2015. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mert neked...kapaszkodj meg...nem olyan pasi kell.

TÁDÁÁÁÁÁÁ

25/F

2015. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
93%
Számotokra a normális pasi unalmas, így emberszámba se veszitek.
2015. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

normálisnak érzem magam és nem érzem h unalmas lennék

Tény h nem vagyok testépítő, de edzek, van munkám és nem vagyok egy szürke egyén :D

2015. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Én találtam neked egyet!


Tulajdonságok:

- fiatal

- jóképű

- érintetlen

- jó énekes

- híres személyiség

- egy életre megbecsülne téged.

A neve, Zsigáböbüle.

https://www.youtube.com/watch?v=mz79UR0_eIA

2015. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
jogos ez, h elveszítenél egy barátot, jól meg kell gondolni az ilyet.
2015. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
En mar oregasszony vagyok, nem ertek ezekhez a mai, modern dolgokhoz, de valaki elmagyarazna nekem, hogy mire kell a mai lanyoknak a baratzona? Mire "hasznaljak" ezeket a fiukat? Egyutt mennek cuki-cipot venni? Vagy egyutt valasztjak ki az uj mukorom szinet? Megis mi a bubanatert nem lehet egy amugy kedves ertelmes sracnak eselyt adni? Eselyt adni egy szep szerelemnek? Miert nem eri meg "felaldozni" egy baratot egy esetleges jo kapcsolat kedveert? De azt hiszem, kezdem erteni.Ezeknek az amugy normalis sracok vallan sirjak ki magukat, hogy "miert nem talalok egy normalis pasit?"
2015. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, utolsó, rátapintottál a lényegre. Plusz jólesik nekik, hogy az egójukat építik a barátzónára ítélt srácok. A mai lányoknak csak a külső számít, aki nem néz ki jól, az a barátzónában végzi.
2015. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!