Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire elvannak kényelmesedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elvannak kényelmesedve, kényeztetve a mai lányok 17-22 között?

Figyelt kérdés
Ha chatelek velük mindig nekem kell kérdeznem mert ő nem tud írni semmit sem, a válaszok viszont sokszor egyszavasok. Ha nem írok vissza 1 percen belül már hahóhozik, unalmasnak tart vagy ki is lép. Ők miért nem írnak? Szerintem a mai fiatalok megkapnak rögtön szinte mindent (telefon,laptop, stb) állandóan pörgés van és olyan magasan van az ingerküszöbük hogy már 1 perc várakozást sem bírnak elviselni, unalmas nekik, ami szerintem röhejes. Ti mit gondoltok?
2015. júl. 12. 12:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Tízes, fussál neki még egyszer annak amit írtam. Szövegértés. Egyezik a véleményünk, hogy a jegyek nem állnak egyenes arányosságban az agykapacitással.
2015. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
22%

Jaj mi a fszt vetitetek komolyan:-) :-) Dehogy mutat onlinet, en is hasznalom, kvra fura, h engem egyszer sem bsztak le ilyesmi miatt.

Nem hugi, arrol van szo, h szimultanban nyomjatok, az a hapsi meg aki erdekel, megkapja azt az uzenetet, hofy pillanat, epp porszivozok/filmetnezek/anyucival beszelek stb. Aki meg felhoztetve van lofast se kap, sot, meg elvezed is, amikor odadobsz neki ket szot, valaszol, te meg bszol ra 4 oan keresztul, es kiakad.

2015. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

22-es: nekem pl. a gépen egyfolytában be van kapcsolva a fb, ha a testvérem vagy a szüleim üzenetet írnak, akkor lássam.


Házas nő vagyok egyébként, szóval ez a fiúzós téma nálam nem aktuális. De előfordul, hogy írnak nekem pl. barátok, távolabbi rokonok, és nem válaszolok azonnal, csak órák múlva. Na miért? Mert közben még a szobában sem voltam...


Ettől még ugyanúgy "online"-nak mutat az oldal.


Akkora hülyeségnek tartom ezt a modernkori betegséget, hogy mindenkinek fanatikusan minden pillanatban elérhetőnek kell lennie, különben biztosan megcsal meg egyszerre többet, meg nem is érdekled... FOgadjátok már el, hogy a másiknak is van élete, nem rátok korlátozódik!

2015. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%
Volt már, akinek megmondtam, hogy nem akarok vele beszélgetni. Nem az volt a reakció, hogy köszi, és békén hagyott, hanem vagy az, hogy elkezdett erőszakosan nyomulni, vagy az, hogy megsértődött. Ha megmondom, az is baj, ha nem mondok semmit, csak ottfelejtem, az is baj.
2015. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
23%

Hazas no, minek dumalsz bele akkor olyasmibe, ami nem erint? Masreszt meg, ha nem vagy online fbn, akkor is megetkezik am anyaci uzenete, es mikor online leszel meg tudod nezni.

Nem arrol van szo, hogy az adott emberre korlatozodjon a csaj elete. Tudom h megy ez, voltam a fsz mindket oldalan, volt jopar csaj, aki azonnal ugrott ha irtam, illetve kozolte, ha nem er ra.

Viszont volt ket olyan alkalom is, amikor tobbszor jelentkeztek, hogy cseteljunk mar /sot hivjam fel oket/ aztan amikor lebsztam a gep ele magam /online voltak/ nyomom a dumat, bszik valaszolni, vagy 10 perc mulva egy szmajli..erted, keresre veszem a faradsagot, de o meg bszik ra. Hivjam fel /meg az idopontot is megadja/ hivom 'nem erek ra...' amikor a masodik csaj jatszotta ezt velem, rabasott, mert ugy elkuldtem a csaba mint a huzat.

Ugyanis aamit fent leirtam a hulyites /felhoztetes/ tipikus esete. Az a ferfi meg, aki johiszemuen all hozza, elobb utobb belehuzodik ilyen fszsagoba.

Szoval ja, tdom mirol dumal a kerdezo, es baromira idegesito.

Ugyanis nem csak a csajok idejet veszi ez el. A ferfiet is .

2015. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Végülis én sem vagyok már célközönség kor szerint a kérdésnél, csak a tapasztalataimat írtam le. Mellesleg ha olyan ember ír, aki nincs az ismerőseim között, az az Egyéb mappában landol, és volt olyan, hogy egy ilyen üzenet csak hónapokkal később jelent meg a mappában, és én rendszeresen figyelemmel követem azt a mappát, szóval nem azért nem láttam, mert rá se néztem.
2015. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként nem csodálkozom, ha egy ilyen hisztis pasinak nincs nője. Kinek lenne türelme elviselni egy nagyra nőtt nyafogó óvodást?

Nekem van pár facebook játék, ami ellazít, ezért szoktam bejelentkezve lenni akkor is, ha történetesen nem beszélgetek senkivel, és mellette mondjuk takarítok, másik ablakban film megy, közben leülök pár percre játszani, amiatt nem szoktam kijelentkezni, mert ellépek a gép mellől.

2015. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
27%

Kifejezetten szeretem amikor tipikus hulepcsak, akik sirogorcsot kapnak, ha kocos a hajuk, vagy letorik a kormuk, vagy bekepzelik hogy ferde szemmel neznek rajuk ,'hisztis pasiz'-nak :-) :-)

Vicces.

2015. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"Kifejezetten szeretem amikor tipikus hulepcsak, akik sirogorcsot kapnak, ha kocos a hajuk, vagy letorik a kormuk, vagy bekepzelik hogy ferde szemmel neznek rajuk ,'hisztis pasiz'-nak :-) :-)

Vicces." - Tyű, micsoda fantázia, nem akarsz regényt vagy forgatókönyvet írni? Minden esetre veszekedés provokálásáért jelentve a moderátoroknak. Vicces kedvű pancser... :-)

2015. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Mert a nagyra nott nyafogo ovodas nem provokacio?

Mokas nem? Mert egybol hisztizel az erosebb szavakon, sot be is kopsz, amolyan erett felnottesen :-) :-)

2015. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!