Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire elvannak kényelmesedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elvannak kényelmesedve, kényeztetve a mai lányok 17-22 között?

Figyelt kérdés
Ha chatelek velük mindig nekem kell kérdeznem mert ő nem tud írni semmit sem, a válaszok viszont sokszor egyszavasok. Ha nem írok vissza 1 percen belül már hahóhozik, unalmasnak tart vagy ki is lép. Ők miért nem írnak? Szerintem a mai fiatalok megkapnak rögtön szinte mindent (telefon,laptop, stb) állandóan pörgés van és olyan magasan van az ingerküszöbük hogy már 1 perc várakozást sem bírnak elviselni, unalmas nekik, ami szerintem röhejes. Ti mit gondoltok?
2015. júl. 12. 12:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Talán mással beszélgetnek közben, aki érdekesebb számukra, mint te.
2015. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik lány ilyen! F/21
2015. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
23%
9-es: Akkor miért szánja rám az idejét, ha nem érdeklődik? Nagy lányokról van szó, meg tudják mondani, ha nem érdeklődnek...
2015. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

13: látom a gondolkodás neked sem az erősséged.


Valószínűleg pont arról van szó, hogy mást csinál mellette, nem veled foglalkozik, néha odabök egy egy szavas választ aztán kész. Gondolom jól esik neki, hogy érdeklődsz felőle, legyezi a hiúságát, de ennyi.


Ezt azért tényleg egy kis diónyi aggyal is észre lehet venni, ha valaki érdekel bennünket, akkor foglalkozunk vele. Ha nem, akkor meg nem. Ti az utóbbi kategóriába tartoztok, vegyétek már észre.

2015. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%
Aki nem tetszik, azzal én is ilyen vagyok :D Másokkal meg órákig tudok beszélgetni folyamatosan majdnem bármiről. Szóval szerintem csak te nem érdekled őket.
2015. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
76%
Igen, vagy ha pl filmet nézek, vagy takarítok, vagy akármi, akkor nem fogok másodpercenként válaszolgatni :D
2015. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%
AMúgy még annyit tennék hozzá, hogy az ilyen állandóan írogató férfiak jellemzően nagyon idegesítőek, és nem bírják megérteni, hogy van az embernek élete a böngészőjén kívül is. Rohadtul utáltam mindig is, ha azon voltak befájdulva, hogy mé' nem írok állandóan.,.. hát azért, mert nincs hozzánőve a kezem a billentyűzethez és kész.
2015. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
62%

De cserebe online vagy napi 24 ben.

Viszont valaki mar irta a tutit. Egesz egyszeruen, nem te vagy az az hapsi, aki miatt ott log a feszbukkon. Aztan amikor az eppen nem ir, neked dobol szavakat unalomuzeskeppen.

Nincs ebben nagy titok, hagyni kell a pcsaba.

2015. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Jaj könyörgöm, a fb akkor is online-nak mutat, ha 3 napja bejelentkeztél abba a tetves app-ba a telefonodon de pont ugyanennyi ideje rá sem néztél...
2015. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát rám is sértődött meg pasi, mert nem voltam hozzánőve a géphez, és hisztizett, miért is távoztam el kb. fél órára, hogy a szüleimnek segítsek valamiben. Igen, az ilyen idegesítő, és csak mert be vagyok jelentkezve, nem biztos, hogy a gépnél is ülök. Nálam sokszor megy film vagy letöltés, meg valami online játék, miközben takarítok például.
2015. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!