Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire elvannak kényelmesedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elvannak kényelmesedve, kényeztetve a mai lányok 17-22 között?

Figyelt kérdés
Ha chatelek velük mindig nekem kell kérdeznem mert ő nem tud írni semmit sem, a válaszok viszont sokszor egyszavasok. Ha nem írok vissza 1 percen belül már hahóhozik, unalmasnak tart vagy ki is lép. Ők miért nem írnak? Szerintem a mai fiatalok megkapnak rögtön szinte mindent (telefon,laptop, stb) állandóan pörgés van és olyan magasan van az ingerküszöbük hogy már 1 perc várakozást sem bírnak elviselni, unalmas nekik, ami szerintem röhejes. Ti mit gondoltok?
2015. júl. 12. 12:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem tetszel nekik
2015. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Csak szöveg van, nincs kép. És már az elején ilyenek.
2015. júl. 12. 12:46
 3/31 anonim ***** válasza:
22%

Gyere, barát! Hadd avassalak bele ebbe a dologba! Ez az én kérdésem volt pár hónapja:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2015. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%

Nem az a baj, hogy nem érdekled ez esetben, hanem az, hogy nincsenek szegények eleresztve agyi kapacitással. Erre rájön az érdektelenség, meg a tömegpszichózis hatása, a média és felszínes barátságok hozadéka, melynek során megelégszenek kicsinyes, átlagos, felszínes dolgokkal, emberekkel, hiszen önmaguknak ez is elég, így is fent tudnak maradni a mai világban.


Mindenki azt várja, hogy az ő kegyeiért küzdjenek, harcoljanak, de cserébe semmit sem ad, előre meg még úgy sem. Ez itt a gáz. Nincsenek összhangban az elvárások, a "szolgáltatásokkal", amit nyújtani tudnának, akarnának.


Ki okolható ezért? Mi, emberiség. Mi tettük magunkat egy szerencsétlen tömegemberré.

2015. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
38%
Ezt én is tapasztaltam. Passzív, egy szavas üzenetek, én meg töröm magam azért, hogy normálisan ismerkedjünk. Szerintem részben az elkorcsosult média a felelős érte. Nézik ezeket az agypusztító hülyeségeket, és már nem is képesek rendesen kommunikálni.
2015. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos a mai fiatalok -nemtől függetlenül- elég sekélyesek, és én is a média hatását okolom ezért, illetve az olvasás, beszélgetések hiányát. Ez nem is annyira butaság kérdése, én tanár vagyok, és azt tapasztalom, hogy néha a jó tanulókkal nehezebb beszélgetni mint a közepes tanulókkal. Nem agykapacitás, csak az érdeklődés hiánya.... szomorú. Utálom ezt mondani, de "bezzeg a mi időnkben"....
2015. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szöveg alapjan is el lehet dönteni hogy valaki szimpatikus vagy nem
2015. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy nekik szimpatikus. Meg persze van, aki csak szimplán tényleg buta. Viszont attól, hogy volt egy pár ilyen tapasztalatod, attól nem tudom miért kell kitenni egy ilyen általánosító kérdést. Nem, van, aki el van kényeztetve, meg van aki nem. Ennyi.
2015. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Tényleg annyira buták a kérdezőhöz hasonló "férfiak", hogy nem esik le nekik, hogy le se szarja őket az a nő, aki nem is válaszol meg csak 1-1 szavakat dobál oda? :D
2015. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

#6

Nem értek egyet azzal, hogy a jegyek egyenes arányosságban lennének az agykapacitással. Az egyik nagynéném színötös volt mindig, van két diplomája is, de a fakockánál összetettebb dolgokat képtelen megérteni, egyszerűen rengeteget magolt(és nem csak rá illik ez a leírás az ismerőseim közül). Persze ettől még nem lesz okos a kegyelem kettes, csak azt mondom, hogy nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni a jegyekből.

2015. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!