Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek túl sokat várok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl sokat várok el egy férfitól? 26/N

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a földhöz ragadt típus, ami a célokat illeti. Persze tisztában vagyok a határokkal. Ha valahol nem érzem jól magam, akkor tovább lépek. Ha valami nem tetszik, akkor változtatok, ha tudok.


Ilyen tulajdonságokat (is) keresek egy férfiban, többek között. Aki céltudatos, akinek vannak tervei az életben és tesz is értük. Aki nem elégszik meg azzal, amit dobott neki az élet (nem csak kimondottan az anyagiakra gondolok). Aki bele mer vágni a dolgokba, aki nem akarja egy helyen leélni az életét.


Jelenleg is külföldön élek, de szeretnék találni valakit, aki hasonlóan gondolkodik és egymást támogatva felépíthetjük a közös életünket.


Azt tapasztaltam, hogy nem hogy az ellenkező nemnél, de általában nagyon ritkán találkozok olyan emberrel, aki tényleg inspirál az életével. Aki elmondhatja, hogy tesz az álmaiért, nem adja fel és látszik rajta, hogy megtalálta a saját útját és nem érdekli mások véleménye.


Nem kimondottan ismerkedés miatt írom ki a kérdést (nem hiszem, hogy, akit keresek erre az oldalra jár :D), csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Esetleg tipp merre keresgéljek? :)


2015. júl. 12. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne céljai annak is, aki erre az oldalra jár? Nem zárja ki, hogy a nap vagy a hét többi részében olyan sokat tud tenni az élete előbbre jutásáért, hogy szabadidejében itt olvasgassa a kis kérdéseket. :D


Nincs recept. Megismersz valakit, bejön, ennyi.

2015. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Sok az ellentmondás abban amit leírtál és ezt olvasva szerintem egy férfi nem csábul el.Elég számító elképzelések és úgy érződik,hogy a te elégedettséged a lényeg.De lehet,hogy tévedek.
2015. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy aki idejár, annak nem lehetnek céljai. :)


De köszönöm a válaszod.

2015. júl. 12. 11:43
 4/13 A kérdező kommentje:

2-es, hol látsz ellentmondást?


Egyébként tévedsz, mert ez csak nagyon kis részlet a gondolataimból és egyáltalán, magamból. Sajnos így az interneten keresztül, pár sorból nem tudod az egész embert megismerni.


De szíved joga elhinni vagy nem elhinni, hogy milyen vagyok.

2015. júl. 12. 11:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem törtem pálcát feletted,abból indultam ki,hogy miket olvastam fentebb.
2015. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok ez az elvárás. Az ideális párkapcsolat arról szól, hogy kölcsönösen kiegészítitek egymást, plusz ahogy mondtad, inspiráljátok egymást még több jóra. Szóval a hozzáállásod teljes mértékben "adom" :)
2015. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos így az interneten keresztül, pár sorból nem tudod az egész embert megismerni."


Ez a lényeg. Én kb. fél-egy éven ismerkedtem úgy neten, hogy voltak határozott elképzeléseim arról, milyen jellemvonásokat keresek valakiben. Sokszor hittem, hogy megvan, amit keresek, aztán kiderült, hogy mégsem, úgyhogy egy randinál több nem volt senkivel...

Végül a környezetemben ismertem meg valakit apránként, és néhány hónap után tűnt csak fel, hogy "jé, hát én pont ezeket a tulajdonságokat keresem!". Vicces, de a társkeresőkön megfogalmazott "ideál" leírásom testesül meg benne úgy, hogy végig ott volt mellettem, míg én társkeresőztem, csak nem vettem észre...

Ahhoz, hogy valakit megismerjünk, idő kell, és alkalmas közeg (pl. közös társaság, közös elfoglaltság).

2015. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincs ellentmondás és nem vársz el túl sokat. Te ilyen vagy, neked erre van szükséged. Céltudatosan nem tudom, hogy hol találhatnál ilyen szerencselovagokat.. Szerintem ez pont az a helyzet, amikor várni kell; talán jön majd magától.


Ha nem, akkor pedig kénytelen leszel beérni egy kevésbé jóval, ami csak majdnem tökéletes. Egyébként itt is összefuthatsz egy hasonló gondolkodású emberrel. Hiszen te is itt vagy, nem?

2015. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hiába van motivációja, álmai egy embernek, ha nincs hátszele hozzá. Manapság protekció, hátszél nélkül jó munkát találni olyan naív hit, mintha ingyen kenyérért mennél a boltba. Attól még lehet egy ember célokkal teli, tervező, és tenni akaró, hogy mondjuk épp most építik le egy cégnél, vagy épp nincs állása. Vagy csak olyan emberrel ismerkednél, aki havi minimum 1500 euró pluszos fizuval van?
2015. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát elnem hiszed de van ilyen Férfiba/Nőbe is én ilyen vagyok pont ilyen embert keresek csak ügye ez a korral jár !!! 21/F


Azé egy szivességet tehetsz :) ha te megtaláltad meg mondhatod hol lett meg ilyen az ilyem ember.

Amugy meg az biztos hogy nem a kocsmába :D

2015. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!