Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha egy lány bikinis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány bikinis képet tölt fel profilképnek, arról mit gondoltok? Baj, hogy sokat megmutat magából?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
bikini sem kellene, meztelen profilkép a tuti ma már
2015. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Vannak olyan lány ismerőseim, akik olyan tipikus jó csajok, rengeteg lájkot kapnao, ezek tesznek fel magukról szexibb képeket. Az ember azt gondolná, hogy akkor "biztosan olyanok", ám ez egyáltalán nem így van.


Mikor dumálsz velük élőben, ugyanolyanok, mint más ember. Éppen ezért én megtanultam, hogy a fotók alapján ítéljem meg az embereket, hanem a másokkal szembeni magatartásuk alapján.

2015. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
*ne a fotók alapján
2015. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
ne tölts fel olyan képet azért, ha van más :) nem a képek alapján kell megítélni a másikat, de magamutogatás se kell
2015. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs facebookom, szóval hova tölti fel "számomra"? :D Nem érdekel ez különösebben, fel meri vállalni magát, ennyi.
2015. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem gond. Max a faszijának probléma, ha nagyon féltékeny típus.
2015. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Elárulok valamit: minden srácnak tetszik ez, de mindnek megvan a véleménye az ilyen lányról (ami lényegében az, hogy egy patronra jó lesz).
2015. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
F
2015. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
7es válaszolónál a pont!
2015. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj. Bikinis kép, ennyit a strandon is lát az ember. Bár kontextusfüggő. Ha bikiniben pózol a tükör előtt, az inkább feltűnési viszketegség és magamutogatás. Viszont ha a strandon/Balcsin készült róla egy jó fotó, azt miért ne lehetne kirakni?
2015. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!