Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy 32 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 32 éves nő (lány) kétségbe essen, ha még nem találta meg, akivel el tudja képzelni az életét a jövőben?

Figyelt kérdés
Sokféle véleményt hallok. Valaki totálisan elkeseredik már 30 körül; valaki azt mondta, az idő és a kor semmit nem számít -34 évesen lett boldog házas. Mit gondoltok?

2015. júl. 11. 19:18
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
80%

# 50: El is olvastad a cikket, amit belinkeltél?

Mert ebből az jön le, hogy egészen a hatvanas évek közepéig nem létezett (hatékony!) fogamzásgátlás, ráadásul attól, hogy valami már létezik, még évtizedekig tart, mire tömegesen elterjed.

Idős emberekkel beszámolói alapján a fogamzásgátlás kimerült az "angyalcsinálásban".

2015. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
Több, 40 feletti nő, akik házasok, mondták nekem azt, hogy nem maradtam le még semmiről -hogy nem mentem férjhez. Persze, az ember lánya mindig arra vágyik a legjobban, amit nem érhet el abban a pillanatban. (...)
2015. júl. 12. 15:02
 53/54 anonim ***** válasza:
#51 Igen, elolvastam a cikket, meg már más cikket is korábban, és már bánom hogy belinkeltem, mert nem szerencsés rávilágítani mások tudatlanságára, mert egyből önigazolásképpen elkezdenek magyarázkodni. (mint most én, meg korábban te... :). Azt mondtad hogy egyáltalán, és ha te is elolvastad volna, akkor láthattad volna hogy voltak a valóságtól teljesen elrugaszkodott, illetve többé kevésbé használható megoldások. Egyébként a jelenlegi fogamzásgátló módszerek sem 100%-osak. :)
2015. júl. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idős vagyok és nem vagyok kétségbeesve, pedig már több mint egy éve vagyok egyedül..ellenkezőleg most kezdem élvezni..:) Szerintem ne görcsölj ezen, hogy mások hol tartanak ebben a korban, az nem old meg semmit! :)
2015. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!