Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy 32 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 32 éves nő (lány) kétségbe essen, ha még nem találta meg, akivel el tudja képzelni az életét a jövőben?

Figyelt kérdés
Sokféle véleményt hallok. Valaki totálisan elkeseredik már 30 körül; valaki azt mondta, az idő és a kor semmit nem számít -34 évesen lett boldog házas. Mit gondoltok?

2015. júl. 11. 19:18
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Milyen epések vagytok, némelyek! :D
2015. júl. 11. 19:31
 12/54 A kérdező kommentje:
Valószínűleg, akik itt most kommentelnek, szintén nem randizással töltik ezt a szép szombat estét. :)
2015. júl. 11. 19:33
 13/54 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell kétségbeesni, ismertem olyat, aki jóval 30 fölött találta meg a boldogságot, és olyat, is, aki bár szült 30 előtt vagy körül, mégse maradtak együtt, nem így tervezte, elvált, vagy férjhez se ment, csak lett a gyerek. Annyi elfuserált házasság meg kapcsolat van. Én meg úgy vagyok vele, hogy egyedül jobb, mint egy boldogtalan kapcsolatban. Addig is van más célom is az életben, vannak más örömforrások is.
2015. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
28%
"Valószínűleg, akik itt most kommentelnek, szintén nem randizással töltik ezt a szép szombat estét. :)" - Hát, én biztos nem, hajnalban be kellett ugrani a melóba, fáradt vagyok, semmi kedvem sehova kimozdulni. :-)
2015. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem kell kétségbe esni, hanem keresni kell tovább...

A kétségbeesés esetleg eredményezhet kompromisszumos párkapcsolatot az illető részéről, "ha ló nincs, jó a szamár is" alapon, amiből nem sülhet ki jó.

2015. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
38%
A 32 éves nő már messze túl van a csúcson, de biztos kell még valakinek...ha nincs ló, jó szamár is.
2015. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
58%

Ha kétségbeesel és feladod, akkor soha nem is fogod megtalálni. Állj mindenhez pozitívan, rád is rád fog találni csak idő kérdése.

Van egy ismerősöm, akik huszonpárévesen házasodtak össze és tavaly szétmentek, a nő 37 éves. Igaz, van egy csodaszép lányuk, de hát a házasságuknak annyi. Most a nő is még egyedül van. Szép csinos, bulizni jár, dolgozik természetesen mellette és remélem lesz valaki majd az oldalán hamarosan.


Gondolom te is jársz bulizni és ide-oda. Légy pozitív, mert ha búvalb..szott vagy, nem fogsz kelleni senkinek, nézhetsz ki akármilyen jól is. A külső harmonikus boldogság sokat nyom a latban.

Hogy hogy eddig nem alakultak úgy a kapcsolataid, hogy igazi lett volna?


Egyébként a boldogság nincs időhöz kötve, ami időhöz van kötve, az szimplán csak a nőknél a biológia a gyerekvállalás miatt.

2015. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
69%
Kétségbe nem kell esnie,viszont észbe kéne kapnia!
2015. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
66%

Először is: semmit nem jelent, hogy harmincason nem találta meg még a szívének kedves párjelöltjét. Hacsak azt nem, hogy nem akarta elkapkodni, és míg az igazit várja, jól érzi magát az esélyesekkel is. :)

Másodszor: egy harmincas nő a legjobb formájában van, a legideálisabb egy boldog élet kezdetéhez. Mind tapasztaltság, mind fizikai értelemben a legjobb.

Szerintem semmi hátrány nincs ebben. Minden esélye megvan a boldogságra.

Hajrá. :)

2015. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
62%

Kétségbe esni, sosem szabad, az sosem megoldás.


Én lehet, megismernélek, már persze ha te vagy az a 32 éves nő.

2015. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!