Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy 32 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 32 éves nő (lány) kétségbe essen, ha még nem találta meg, akivel el tudja képzelni az életét a jövőben?

Figyelt kérdés
Sokféle véleményt hallok. Valaki totálisan elkeseredik már 30 körül; valaki azt mondta, az idő és a kor semmit nem számít -34 évesen lett boldog házas. Mit gondoltok?

2015. júl. 11. 19:18
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
65%

@Kérdező


A 20:40-es válaszoló vagyok.


Szeretnék reagálni néhány pontban arra, amiket írtál.


1. Vannak orvosok, akik szerint 30 felett már veszélyes szülni, lásd itt:


[link]


Amúgy meg a 30. és a 35. életkor között nincs olyan óriási különbség, lásd be, egy huszonéves nő szervezete alkalmasabb a szülésre mint egy harmincasé, még a kivételek ellenére is.


2. Taki bácsi nem mondott hülyeséget, hanem megerősített abban, amit én is tapasztaltam. Mivel én szeretek csajozni, ezért megfordulok itt-ott, szóval láttam már ezt-azt, ez alapján mondom, hogy a legtöbb 30-40-es nő igénytelen.


3. Rachel MacAdams és Jessica Chastain azok közé az idősebb hölgyek közé tartozik, akik jól tartják magukat. Ezt sem én, sem Taki bácsi nem vonta kétségbe. Fentebb ismertettem is egy storyt, hogy volt lehetőségem találkozni egy nagyon vonzó nővel, aki jóval 30 felett volt már. De sajnos az ilyen korú nők >>többsége<< egyáltalán nem így tartja magát.

2015. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
79%

Nem is tudom kérdező, nekem van ismerősöm, aki 30 múlt és most is ott tart, hogy buli, buli, meg válogat, magas, jóképű, jó egzisztencia alap. Ahogy látom nincs kétségbe esve.


Egyébként szerintem ne keseredj el, mert akkor tuti nem lesz senkid. Én tuti nem jönnék össze egy elkeseredett nővel.


Legyél erős, nézz előre és keresd a párod. Én is azt teszem.


30F

2015. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Nem félek, szerintem most értem be arra, hogy megtaláljam. :) És ne rontsam el, remélem...
2015. júl. 11. 21:42
 44/54 anonim ***** válasza:
Miért? talán ha kétségbe esik és sír a szoba sarkában önmagát sajnáltatva, akkor megoldódik a problémája?
2015. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell emiatt ketsegbe esni. Noverem sajnos tulparazza a dolgot es mindig nyomi fiukkal jon ossze akikkel nem mukodik a kapcsolat, de mivel fel ujra kezdeni ezert csak evek multan szokott szakitani veluk, mikot mar tenyleg nem birja. Igy csak elpazarolja az eveket olyanokra, akikkel egyaltalan nem illenek ossze...
2015. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
97%

Na akkor tegyünk tisztába valamit. A nők, amióta az emberiség létezik, úgy néhány millió éve, a teljes fogamzóképes koruk alatt szültek.

Az, hogy mikor a "legalkalmasabb" a nő a szülésre, társadalmi találmány.

Sok millió éven keresztül szültek a nők (lányok) tizenéves koruktól kezdve, ami ma már a fejlett társadalmakban elfogadhatatlan.

Nemrégiben régi anyakönyveket lapozgatva meglepve láttam, hogy rengeteg nő szült a negyvenes éveiben. Jobban belegondolva azonban nem meglepő, hiszen fogamzásgátlás egyáltalán nem létezett.

Tény, hogy jelentősen megnő bizonyos genetikai betegségek kockázata a szülők korának előrehaladtával (az apa kora is számít!!!), de ezek csak aránybeli növekedést jelent, és nem feltétlenül következik be.

Manapság az értelmiségi, középosztálybeli nők többsége 30 felett szüli az első gyermekét, sokan negyvenhez közel. Társadalmilag így alakult ki.

Ha valaki nem találta meg a társát 30 alatt, vagy addig másra (pl. karrierre) koncentrált, annak lehet azt mondani, hogy korábban ideálisabb lett volna, de nem fogja különösebben izgatni... mert kivételek mindig vannak, lesznek, és ettől nem dől össze a világ.

Simán fel tudnék sorolni az ismerősi körömből is legalább egy tucat olyan nőt, aki 35, vagy akár 40 felett szült először (egészséges) gyermeket.

2015. júl. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
0%

#49 Vajon milyen régi anyakönyvet lapozgathattál hogy még egyáltalán nemlétezett fogamzásgátlás? :)


[link]

2015. júl. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
94%

Nem ne ess kétségen. Ahogy előttem leírta valaki nagyot változott a világ. Régen persze ha 20 éves korodra nem keltél el vénlány maradtál, és ezzel egy időben is vagy pár rá évre jött a baba. Aki ebben a korban ragadt annak gratulálok. :) Nézzen mellesleg szét.

Manapság sokan tanulnak tovább, nem csak férfiak, nők is. Egyetem, munka szerzés (ez sem mindenkinek zökkenő mentes) majd tapasztalat szerzés, ha van is valaki mire alapítson családot manapság?? Emberek nézzetek már körbe, fiatal párok tömkelege él albérletben, és ők még boldogok mert képesek voltak leválni a szülőkről, felépíteni egy új életet. Az albérletes létbe meg sokaknak nem fér bele egy baba. Kövezzétek meg őket, tényleg. Ennyit a gyerekről.

És vissza a társkereséshez. Manapság az emberek

úgy kollektíve nehezebben állapodnak meg mint régen. Ahogy írtam egy bizonyos korban már 20 év körül megvolt az igazi, nőnek férfinak egyaránt. Manapság a férfiak is ugyanúgy halasztják ezt a dolgot, ki szándékosan mert hát ő jól el van a szingli kalandos dolgaival, ki nem direkt, csak mert nem találja a párját. Kár a régi dolgokra mutogatni mert mostanra sajna a 21. századi rohanó, kifordult világban élünk.

Látszik itt is mindenki egymásba rugdos. (tisztelet a kivételnek)

2015. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
94%

"Mert nagyon jól tudják, hogy míg egy férfi 30 évesen is kaphat magának egy jó csajt, addig a nőknél a kortársaik közül kimagaslónak kell lenni, hogy kapjanak egy tekintélyes férfit.


Amelyik pasi ugyanis megteheti, a huszonéves korosztályból választ magának feleséget."



Na jó ne komolytalankodjunk már ezzel az általánosítással :) Az a férfi aki 35 körül befűz egy 20 évest az jó eséllyel huszas éveiben is nagyon értett a nőkhöz nem voltak csaj gondjai soha. Ha épp szingli, akkor azért az mert igy akarta. Kár azzal ámítani magát egyeseknek, hogy hááát 28 vagyok még rém se nézett egy csaj sem, vagy max 1 rámfanyalodott, de!!!! nem baj mert 35 évesen én megtehetem hogy....ha ha ha :) :) egy szám miatt senki de senki nem fordul ki a bőréből. A csajozógép naná hogy megteheti, igen meg, még 40 felett is! Ismerek is ilyet. De a megkeseredett 20-on éves nebáncsvirág nemigen. Bocs de a tikk takk mindenkinek ott van. :)

2015. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
94%
A mai világban egy 20-25 éves szinte gyerek, gondolkodásilag, mindenhogy! Persze van kivétel!Tapasztalat. Felnőtt egy új generáció, akik később érnek. 19 évesen mentem férjhez, 23 évesen jött az első gyerek, 30 évesen a második. Ha újra kezdhetném, 30 éves korom előtt nem kötném le magam. A félreértések elkerülése végett, a házasság tart, 26 éve, és a szeretet is megvan.
2015. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!