Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoktassam magam a gondolathoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktassam magam a gondolathoz?

Figyelt kérdés

Én is, ahogy sok átlag pasi, nem jövök be a lányoknak.


És mivel csak egyszer vagyok huszonéves én is ki szeretném élvezni. Szexuális életem gyakorlatilag nulla.


Viszont van munkám, ezért felötlött bennem, hogy szolgáltató lányhoz megyek.

Csak ez keserédes dolog, hiszen párkapcsolatra vágytam, nem erre. Viszont édes abból a szemszögből, hogy végre én is élvezhetném az életemet.

Már vagy egy éve hezitálok rajta. És mivel nem nagyon van más választásom ahhoz, hogy szép emlékeket gyűjtsek valószínűleg ez lesz.


Aki hasonló cipőben van, hogyan szoktatta magát a gondolathoz?

Mert ha erre adom a fejem, egy lányt szeretnék kinézni és rendszeresen látogatni, mert számomra fontos lenne a meghittség. Még egy ilyen bizarr szituációban is...


2015. júl. 10. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azokat a párkapcsolati szép élményeket, amikre elsődlegesen vágysz, nem fogod tudni ezzel "pótolni". Szóval ez csak "tüneti kezelés lenne", nem megoldás a valódi problémádra.
2015. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
figyú! a prosti az olcsóbb mint 1 barátnő tartás meg hallgatni a rinyát hogy most nem akarom fáj a fejem! bezzeg ha te nem akarod akkor mi van? megcsalsz? vagy nem szeretsz?
2015. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Irány nyaralni 2 hét Tájföld :-) Ott aztán lesz punci dögivel.
2015. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!