Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő hogyan tud kijutni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hogyan tud kijutni a barátságzónából?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 20:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10 Nem tudom, de egyesek már abba túl sokat gondolnak, ha szóba állok velük. Én a barátaimmal is "jópofizok", poénkodok, hülyülünk, nem ismerkedési céllal, nincs mögötte barátságnál több. És igen, volt, akit helyre kellett tennem, hogy csak mert vele is jófej vagyok, még nem jelent semmit, mert én csak barátként tekintek rá, nem több. Aztán volt, aki nem értett belőle, és bunkónak kellett lennem, aztán megsértődött, de már nem érdekelt.


Kérdező, a barátzónából akkor lehet kijönni, ha van egy extra szikra kettőtök között.

2015. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!