Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő hogyan tud kijutni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hogyan tud kijutni a barátságzónából?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hűha :)

Figyelj ha egy srácnak tetszel azon látod egyértelműen ha vonzódik hozzád. Szóval ez ebben a formában, már bocs h ezt mondom de ebben a fordított esetben nőknél nem nagyon működik.

2015. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy nő sehogy, a faszinak vagy tetszel jobban mint haver vagy sem, de ezt már az elején látni.
2015. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TallandThin Boy ***** válasza:
Range Rover-rel.
2015. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne tervezz vele. Keress mást.
2015. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
leveszi a blúzát.
2015. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem mindenkinél jelenik meg azonnal, de azért egy pasin lehet látni, hogy tetszel-e neki úgy, vagy sem. :-)
2015. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sztem sehogy...velem is ez van.:/

Mondjuk engem mikor megismert a pasi nagyon nyomult, de "sikerült" kiábrándítanom magamból hogy vigye fene...és látom is rajta hogy nem érdeklem mint nő. Őneki csak az a nő jön szóba mint nő aki rányomul, viszont én mint barát már nem fogok nyomulni, lehet te esetedben még próbálkozhatsz, neked kell eldöntened hogy kockára teszed e a barátságot, meg esetemben tudja hogy tetszik nekem.

2015. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Át kell lépni a határt. Nállam pl nincs olyan amit ti barátságzónának hívtok, én nem használom ki az embereket érzelmileg.
2015. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam működik férfi-nő barátság, úgyhogy én ezt nem tekintem kihasználásnak, ez is egy formája az emberi kapcsolatoknak. Mindenki, aki nem az az egyetlen, az barát.
2015. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 félreérthetted amit írtam, én arról beszéltem hogy nálam nem volt olyan hogy valaki bepróbálkozott, utána meg jópofiztam vele hogy jaj legyünk inkább csak barátok meg ilyen hülyeségek, meg nem húztam az agyát. Egyébkén van jópár nagyon jó lánybarátom nekem is.
2015. júl. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!