Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szimpla "jó viszonyból" lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpla "jó viszonyból" lehet még párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A pasi aki tetszik tudja h az ideálom, mivel egy irodába vagyunk nem közeledhetek felé tùl nyomulósan, ő nem lép fogalmam sincs h nem tetszek e neki vagy csak a munkakapcsolat miatt e.

Viszont volt egy nő aki itt dolgozott egy évig és bár volt pasija ùgy elcsavarta a srác fejét az orrom előtt h egy rémálom volt nézni, na ő nyomult...

Szóval a pasiknak nem elég a kedvesség, hanem nyomulás kell h felnyiljon a szemük h huhu tetszel hülegyerek, mert hiába hallja mástól h tetszik a Zsuzsinak ugyse hiszi el vagy ha el is hiszi már sose lép a Zsuzsi felé, jól látom?


2015. júl. 8. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nem gondolatolvasók. Újat mondtam?
2015. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Háát ez a Zsuzsika....

Annyi történt csupán, hogy az a nő megkönnyítette a srácnak a dolgát ő mászott rá nem fordítva és gondolom mivel nem volt még köztetek semmi ezért ez könnyebb és gyorsabb esetnek bizonyult. Ami nem azt jelenti h te nem kellettél volna neki

2015. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pasiként mindig megteszem az első lépést de azért nagyon is jól esik ha egy lány kezdeményez


Nem tartom kizártnak ha te kezdeményezel valami közös programot a csákó belemegy


Ha eddig csak vigyorogtál rá esetleg megpróbálhatsz még egyet lépni

2015. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pl. nagyon béna vagyok az ilyenekben. Nagyon sokára szokott leesni, hogy tetszek a lánynak.

Lehet itt is ez a helyzet. Mindenesetre sok sikert. :)

2015. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!