Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ha nem én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha nem én vagyok a férfiak álma?

Figyelt kérdés
Még csak azt se lehet rám mondani, hogy ha már külsőre nem vagyok tökéletes, de legalább belsőre igen. Nem vagyok kövér, átlagos kinézetem van, nem vagyok szép. Nem vagyok kövér. Úgy gondolom ha nem lennék fehér bőrű és szőke hajú, ha nem szép kreol színű bőröm és sötét hajszínem lenne sokkal vonzóbb lennék. Barnulni nem tudok sajnos.
2015. júl. 6. 15:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tévedésben élsz kedves kérdező. A "Férfiak" a normális müvelt okos nőket részesítik előnyben... A "pasik" az olyan nőket akik abszolút külsöségre mennek rá, tehát lényegében egy hedonista, érzelmileg igénytelen emberekről beszélünk ezügyben.

Ha Te okos és müvelt nő lennél tudhatnád, hogy nem a kreol bőröd meg a sötét hajad vonnza be a Férfiakat... Persze ez ha igy gondolkodsz téged is jellemez ami egyből rá is mutat az igazi problémádra. Ha ezen ugy érzed, hogy tudsz illetve akarsz is javitani akkor nem a külsöddel hanem a belsöddel kezded el... Te az elmondásodból itélve egy sima, átlagos lány vagy... Tehát a kiindulási pont elfogadható... innnetől rajtad áll ,hogy merre indulsz el...

2015. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű: lejjebb kell adni a túlzó igényekből, nem a Mr. Tökéletest keresni, mert olyan nem létezik.
2015. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!