Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezek közül mely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek közül mely férfiak közeledését utasítanák el a nők?

Figyelt kérdés

Vajon pozitívan fogadnák a nők, ha ezek az átlagos pasik kezdeményeznének náluk? [link]


Vajon a nők elutasítanák ezeket a jóvágású pasikat? [link]


2015. júl. 2. 12:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azokét akik nem jönnek be nekik.
2015. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%

Akiket az átlagosakhoz linkeltél, szerintem van közöttük jóképű is :)


A kigyúrt pasikkal én nem nagyon kezdek, mert általában bunkók, vagy ha kedvesek is, de bármelyik nőt megkaphatják, és tuti megcsalnának.

2015. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Mumusan ***** válasza:
82%
Mindkét linken lévő pasik közül 5-5 van aki tetszene, a többi nem. Az izmos szálkás kockahas nekem nagyon nem tetszik.
2015. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Jesszus 2, de lekorlatolt vagy. Igen, vannak koztuk is bunkok, ahogy az elhizottak es a cernavekonyak kozott is. 10 eve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen a testepitoiparban es mindegyik kollegam vagy uzletfelem kedvesebb, mint Te ez alpjan a kommented alapjan. (Juttasd eszembe, hogy figyelmeztessem magamat es a hugomat, hogy bunkokkl jarunk.)
2015. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Stephen Amell-t elutasítani? Nincs az a pénz!


Mellesleg honnan tudod, ki milyen belülről? Én ismerek testépítőket, nem bunkók, sőt, külsejükhöz képest szelídek.

Kb. mint a kutyák, a komplexusos szobacirkálók mindig ugatnak meg vicsorognak, a golden retriever-ek meg tök békések.


Megint a feltételezés, hogy a szép férfiak gonoszak, a csúnyák meg mind álompasik.


Ha belinkelek egy csomó gyönyörű nőt, aztán meg kicsit pattanásos, kicsit kövér, kicsit szőrös nőket, a pasik is utóbbiakat fogják választani? Ne röhögtess.

2015. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Bizonyára a férfiak is szívesen fogadnának egy hájas, pattanásos képű nő közeledését, és elutasítanának egy tökéletes alakú bombanőt. Ha már általánosítunk, akkor adjuk meg mindkét nemnek a lehetőséget:P mert nem csak a nők felszínesek ennyi erővel...
2015. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk aki a testével keresi a pénzt nyilván jobban néz ki mint aki egy irodába punnyad és szinte semmi ideje önmagára. Egyébként 2 kifejezetten tetszik az első képről, a 2.-ról olyan 4-5.
2015. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mindkét csoportból (de inkább az elsőből) jöhetnek pasik! De a legfontosabb a jellem, a személyiség, a belső tulajdonságok, értékek. Ha ezek hibádzanak, akkor teljesen mindegy, hogy egy első kategóriás átlag pasi próbálkozik, vagy egy második kockahas!!!!!!!
2015. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nekem egyenesen röhejesek ezek a túlizmosított pacákok, akik ráadásul valamiért fénylenek, mint a Salamon töke. Kenik ezeket valamivel, vagy mi? :D

Alkatra a "van mit fogni rajta" kategória jön be a leginkább, tehát kb. az "átlagos" gyűjteményből a második sor 3. emberke.

De nem ez az elsődleges. Tetszett meg már vékonyabb is, macisabb is.


Viszont én is biztos vagyok benne, hogy a többségnek tényleg jobban megakad a szeme a kis izompacsirtákon. :)

2015. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Amit még megjegyeznék csak az érdekesség kedvéért: mikor átlagos férfiakat linkeltek, akkor köztük mindig van kövérkés is, nagyon vékony is. Mikor átlagos lányokat, akkor vajon miért mind karcsú, viszonylag jó alakú, kellemes arcú?

A nők alakjával szemben mintha kicsit magasabb lenne a mérce, hogy elérjék az átlagos szintet.

2015. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!