Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezek közül mely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek közül mely férfiak közeledését utasítanák el a nők?

Figyelt kérdés

Vajon pozitívan fogadnák a nők, ha ezek az átlagos pasik kezdeményeznének náluk? [link]


Vajon a nők elutasítanák ezeket a jóvágású pasikat? [link]


2015. júl. 2. 12:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%

Hat nekem az elso kep csoport , az atlag alatti pasikat uti meg(kivetel az utolso sorbol, balrol a 2.). Ha csak a kulsosegeket veszem figyelembe nem jonnenek be.

A masodik csoport annal inkabb . Lehet megkovezni.

2015. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
az atlagosaknal, a masodik sorbol az elso olyan mintha Banderas csunya alteregoja lenne :D
2015. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

1. kép 3. sor 2. pasit nem utasítanám el.

Nyilván a 2. képen is van, aki tetszik, de én csak arc alapján döntök, nem jönnek be az izmok.

(Ami nekem tetszik test, pl az első képen 2. sor 1. De annak a feje ronda.)

2015. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem fogom azt mondani, hogy mr tökélyeket nem nézegetném napokig...

Az első képen 1.sor 2;4 és a 3.sor 3,4,5. Akik.

A többiek mozogni gyantázni... mert nem átlagosak, sőt. Elhanyagoltak.

Ébresztő: nekünk meg kell gebedni, hogy megüssük az átlagost, nektek meg a mackós az átlag, na akkor kéretik a csajokat nem zsír disznózni, ők a mamamacik....

2015. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

Ha jönne egy biszexuális földönkívüli, akinek kajakra nem számítanak a nemek, csak a külső, tehát a férfi és női 10-es skálát egy kalap alá venné, bizony több nő lenne rajta, pont azért, mert ami egy nőnél átlag, az pasinál 10-es.


Szerintem kövér lányok nincsenek is a 10-es skálán, fiúknál meg Jabba az átlagos.

2015. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
2%

Jó kis kérdés lett,viccesek a női válaszok.Bár én már csak szánalomból nevetek rajta,hát annyira szánalmasok ezek a válaszok.Egyértelmű remélem most már mindenkinek kik is a felszínesek ;)


Nos és akkor csak gondoljanak bele a nők itt,akik nem olyan genetikával és arccal születnek,mint a "helyes" pasik.Olyan dologért ítélitek el őket alapból,amiről igazából nem is tehetnek.Nem választhatják meg milyennek születnek,és alapból úgy hogy nem is ismeritek őket egyáltalán,ezért ítélik el őket...

A mindennapokban is,igen pontosan látszik,hogy ezt csináljátok,sőt még jobban is mint ezen az oldalon.

Taps jár szerintem ezért!(remélem érzékelitek az iróniát benne,a gyengébbek kedvéért írtam ide)

2015. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

Szóval: kövér nő = ronda, ápolatlan, lusta zsírdisznó

kövér pasi = olyan átlagos

Tényleg no comment. :D

2015. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
62%
Az első képen az "átlagos" pasik közül szerintem 3 egyáltalán nem átlagos, hanem kifejezetten helyes. A kigyúrt pasik közül csak az utolsó sor első és utolsó tetszik, és arc alapján még egy, de ijesztően szét van gyúrva, úgyhogy azt igen jó belső tulajdonságokkal kellene kiegyenlítenie. Nincs benne természetesség. Egyébként nem a testépítéstől lesz "jóvágású" egy pasi, sajnos nagyon sokan átesnek a túloldalra, mint a szétszoláriumozott lányok.. A túl sok pont ellenkező hatást ér el, mint ami a cél lenne. Hogy melyik férfit utasítanák el a nők? Szerintem mind találna olyat, aki elutasítja.. A többség persze olyat is, aki nem.
2015. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
41%

Vannak jóképűek az elsőben is. Mondjuk akik ott félmeztelenek elég szerencsétlenül néznek ki, mert jó, hogy nem kell mindenkinek kockahas de azért egy egészségesen férfias testalkat legyen.

A jóvágásúak közeledését meg csak maximum a férjezett nők utasítanák el, de még ők sem mindig:D

2015. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
12%
Egyértelmű hogy azokét, akiknek nincs pénze & nincsenek kigyúrva, meg nem jóképűek.
2015. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!