Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ha nem én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha nem én vagyok a férfiak álma?

Figyelt kérdés
Még csak azt se lehet rám mondani, hogy ha már külsőre nem vagyok tökéletes, de legalább belsőre igen. Nem vagyok kövér, átlagos kinézetem van, nem vagyok szép. Nem vagyok kövér. Úgy gondolom ha nem lennék fehér bőrű és szőke hajú, ha nem szép kreol színű bőröm és sötét hajszínem lenne sokkal vonzóbb lennék. Barnulni nem tudok sajnos.
2015. júl. 6. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljesen tévúton jársz az okok feltárásában. Gondolom nagyon fiatal lehetsz még.
2015. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még is miért járok tévúton? Elmúltam már 20 éves.
2015. júl. 6. 15:41
 3/12 anonim ***** válasza:
És mi a gondod? Sportolj az mindig jó dolog. Nem hívnak randira a férfiak? Nőnek szerintem ezerszer egyszerűbb ismerkedniük...
2015. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20 éves és? Én 21 voltam amikor először jártam valakivel. 38/F
2015. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért kellene "a férfiak álma" legyél?

Nem lenne elég az, ha találnál EGY férfit, akinek az álma lennél? Ha elég lenne, akkor ne aggódj. A férfiak ízlése olyan, hogy ha átlagos vagy külsőre, akkor valószínűleg lesz olyan, akinek tetszeni fogsz.

2015. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak mindenütt azt látom hogy a férfiak inkább a kreol bőrű, sötét hajú nőket részesítik előnyben.
2015. júl. 6. 16:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem részesítek előnyben senkit a külseje alapján. Ha összejövök valakivel, az nem a külseje miatt történik.
2015. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hidd el a bőrszín és hajszín nem olyan fontos, belső az sokkal fontosabb.
2015. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy olyan lánynak, mint te, szóval ne parázz :)
2015. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is örülnék de már csak titkos szeretőm lehetnél :P
2015. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!