Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az étkezési szokásaim miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az étkezési szokásaim miatt nem megy a párkeresés?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vega, eszem húst, azonban csakis olyat, aminek ismerem az eredetét, ez legtöbbször általam elejtett, a házunk területére érkező állatokat jelent, legtöbbször különféle galambokat, de verebeket is néha, amiket én magam dolgozok fel és készítek el. Általában igyekszem nem az emberek orrára kötni, de néha akaratlanul is szóba hozom, a megszokott reakció ilyenkor általában a hisztéria és a barbárnak titulálás. Humánusan ölöm meg őket, mindig csak annyit, amennyit megeszem, a lehető legtöbb részüket felhasználom, hogy minél kevesebb menjen kárba. Egyszer egy nő ismerősöm nálam ebédezett, tárkonyos galamblevest ettünk, amikor pedig rákérdezett, hogy honnan való a "tyúk", én közöltem vele, hogy tegnapelőtt lőttem az ereszcsatorna pereméről és, hogy az igazából egy galamb tojó. Két napig kellett győzködnöm, hogy ne jelentsen fel, a legtöbb ember reakciója hasonló. Mivel nem vagyok híve az éttermi étkezéseknek, ezért legtöbbször vagy nálam, vagy az épp aktuális kiszemeltnél eszünk és, mivel nem traktálhatok senkit csak zöldségekkel és gyümölcsökkel (amiket szintén én termesztek, illetve gyűjtök), ezért ha húsfélét kell adnom, akkor jobbára olyat találok fel, amit én ejtettem el, illetve vadászidényekkor szoktam venni vadhúst a helyi vadászismerősöktől és azt adom.

Egészen addig semmi probléma nincs, amíg ezt meg nem tudják, viszont amint eljut a tudatukig, hogy olyan állatot esznek, amit én lőttem és még pár napja a környéken repkedett máris ősembernek bélyegeznek és otthagynak.


2015. jún. 30. 08:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Eszembe jut errol egy dokumentumfilm. A ferfi ugyan ilyen megszallott volt, mint te, pocsekolasnak erezte, hogy az emberek annyi elo allatot vagohidra raknak, + szerette a maga izlese szerint elkesziteni az etelet. A kulonbseg itt csak az volt, hogy az utszelen levo, elgazolt allat tetemeket (mosomedve, nyul, madarak stb)tette az asztalra. Volt amelyiken mar a doglegy is lepetezett, de nem baj , kivagta azt a reszt es megette.

The End.

Nem normalis kerdezo, en lehet elhanytam volna magam, mindenfelet el lehet a madaraktol kapni, rohadtul nem erne meg a veled valo kapcsolat, mert az egeszsegem banna.

Inkabb vegyel par tyukot, libat, kacsat amit akarsz, es nevelegesd te oket. Emellett, ha videki vagy, erdeklodhetsz, hogy kinel vannak disznok stb. Nalunk nagyanyam mindig is a szomszedoktol vagy kozeli ismerosoktol vett hust, mikor vagasra kerult a sor.

Inkabb csinald ezt, de ezzel hagy fel.

2015. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

Igen egyértelmű, hogy ez a bajuk a nőknek.

Én tuti futottam volnaa wc-re és meghánytattam volna magam a helyükben.

Tarts tyúkokat vagy libát, de ne ilyen jött-ment madarakra vadász... tudod mennyi betegség van?:S

2015. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szerintem próbálkozz afrikában :D


https://www.youtube.com/watch?v=TBpu4DAvwI8

2015. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Először is nem ész nélkül ölöm a madarakat, havonta maximum 8-9 darabot ejtek el, a verebet kár volt felsorolnom, mert azt csupán 3-4 alkalommal ettem, többnyire a galambra megyek rá, amellett pedig horgászok. Annak ellenére, hogy (gyanítom) sokak fejében olyan kép alakult ki rólam, mint a bokorban kuporgó ősemberről, aki ráveti magát a szerencsétlen állatra és a fogaival széttépi azt, nem vagyok első bálozó. Tudom hogy viselkedik egy beteg galamb, olyat eleve ki se lövök, vagy ha mégis, akkor értelem szerűen nem eszem meg, egy díszmadár tartó és tenyésztő ismerős alaposan kioktatott e téren, illetve elkészíteni is el tudom őket, anélkül, hogy elkapnék bármit is, lassan 6 éve csinálom, eddig nem volt bajom tőlük sose.
2015. jún. 30. 18:14
 15/15 anonim ***** válasza:

Fegyverre engedély? Lakott területen lövöldözni csak úgy mellesleg tilos. Mire lősz? Mert sok a védett állat.


Hordozóról hallottál már? Tudod ami nem mutatja a betegség tüneteit csak megfertőz...


Ha ősember szinten lennél legalább másokat nem veszélyeztetnél, így igen.


Attól, hogy el tudsz készíteni valamit még had ne emeljünk isteni sorba jó? Ez természetes.


Nem a vérrel vagy a lövöldözéssel van bajom hanem azzal, hogy milyen felelőtlenül teszed mindezt. És ha viszel ilyesmit valakihez illik közölni mit akarsz megetetni vele.

2015. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!