Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha semmi mellizmom sincs a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha semmi mellizmom sincs a folyamatos edzés es kajálás mellett, örökre önbizalomhiányos és magányos maradok? Le sem merek vetkőzni?

Figyelt kérdés
A legrosszabb, hogy széles vagyok nagyon, vállban főleg és csípőben is, valamint nagyon magas. Undorító, hogy csak egy kis löttyedt valami van a mellkasom helyén, borzalmas.
2015. jún. 29. 16:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Már belebetegedtem! Folyton nézegetem a tükörben és szinte sírni támad kedvem.
2015. jún. 29. 16:15
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj biztos találsz olyas valakit aki szeret téged, legyen önbizalmad nincs semmi baj veled. :)
2015. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
:(
2015. jún. 29. 16:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Rakj kepet leget nem olyan. Veszes:)
2015. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

"folyamatos edzés es kajálás mellett" ha kovetkezetesen es kitartoan csinalod, akkor idovel latszani fog a belefektetett munka eredmenye es akkor majd elmulik az onbizalomhianyod.


Azert azt tudnod kell, hogy egy magas embernek sokkal tobbet kell kinlodnia, hogy eros izomzata legyen. Egy seggdugo alkatu ember csak ranez a sulyzora es mar ugy nez ki mint egy vitamingolyo. Magas embernek nem olyan egyszeru, de annal latvanyosabb az eredmeny.


Legyel kitarto es ne varj gyors eredmenyeket. Hajra!

2015. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is hasonló vagyok. A vállam nagyon széles, csak én nem vagyok olyan magas, és a csípőm elég keskeny, viszont elkezdtem fekvőtámaszozni, és az elég sokat dobott a mellizmomon. Ha mellre akarsz izmosodni, akkor tedd szét a kezeid fekvőtámaszozás közben, mert úgy terhel a legtöbbet mellizomra. Amúgy nem kell megváltoztatnod a tested ahhoz, hogy több önbizalmad legyen, mert ez fejben dől el. Szemléletváltás.
2015. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Fekvotamaszoztam ma is 170et. Bedurran, masnap szep kemeny,.aztan mindig ugyanugy osszeesik..
2015. jún. 29. 16:23
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem genetikailag 0 mellizmom van!!
2015. jún. 29. 16:29
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagyobb terhelesbol kell kevesebbet csinalni es nem sajat sullyal 170 fekvotamaszt! Tegyel a hatadra egy cementes-zsakot es ugy nyomjad a fekvotamaszokat, persze ne 170-et, csak 80-100-at (8x10, 10x10). Kesobb felteheted a labad egy szekre es ugy nyomhatod tovabb.
2015. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amiből ilyen sokat tudsz csinálni, attól nem fogsz tovább nőni, mert azzal csak állóképességet tudsz növelni.
2015. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!